Dobrze spisali się zawodnicy z Bukowna, startujący w II Biegu Po Dolinie Będkowskiej. W biegu głównym na dystansie 4,6 km w kategorii mężczyzn do 16 lat drugie miejsce zajął Dominik Krawczyk, który uplasował się na siódmej pozycji w klasyfikacji ogólnej. Piąta lokata przypadła Bartoszowi Dudzie.
Wśród pań startujących w kat. 16 – 34 lat Aleksandra Wilk była siódma, a w kat. 34 – 39 lat Grażyna Kowina – Świderek zajęła dwunastą pozycję.
W biegach młodzieżowych  gimnazjalistów na dystansie 1000 m w kat. dziewcząt Weronika Krawczyk zdobyła pierwsze miejsce, a wśród chłopców Kacper Świderek był czwarty.
W Maratonie Wrocławskim  startowało dwóch zawodników bukowieńskiego MOSiR. W kat. mężczyzn do 25 lat Mariusz Buczyński zajął 38 miejsce, a Arkadiusz Buczyński w kat. do 35 lat dobiegł na metę na 57 pozycji.