LKS ,,Kłos” w Olkuszu zaprasza wszystkich sympatyków biegania na XVIII Bieg Uliczny „Szlakiem Walk Legionistów” w Bydlinie. Bieg, jak co roku, odbywa się 11. listopada na dystansach 12 km. dla mężczyzn, 8 km. dla kobiet.

Dla młodszych biegaczy rozgrywane są biegi w kategoriach przedszkolaków, szkół podstawowych i gimnazjów na dystansach od 100 do 800 m
Start biegu o godzinie 13.00 w Bydlinie, biegi dla dzieci około godziny 14.00. Autobus wiozący uczestników z Olkusza odjeżdża o godzinie 11.00 z „Ekonomika” (ul.Nullo 32), powrót autobusem po zakończeniu imprezy. Przejazd bezpłatny.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
info
info
11 lat temu

Jak co roku Klub Biegacza Zadyszka w Oswecimiu zaprasza biegaczy do wielkiego 11 kilometrowego patriotycznego zrywu! Rocznicę odzyskania niepodległości czcimy biegiem na dystansie 11 kilometrów. Start ( o godz. 15) i meta na boisku Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu, które jest współorganizatorem biegu. Zapisy w dniu zawodów, lub na stronie http://www.zadyszka.org.pl . Zapraszamy wszystkich biegających z Oświęcimia i okolic!

Bieg odbędzie się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Oświęcim i Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu.