Bukowno

Wczoraj  (20.0. br.) w Bukownie doszło do wypadku drogowego  z udziałem dwóch samochodów osobowych seata i volkswagena. Ranna w tym zdarzeniu została 6-letnia pasażerka, która trafiła do szpitala w Jaworzanie.

Do wypadku doszło około godziny 13.20 w Bukownie na skrzyżowaniu ulicy Sławkowskiej z drogą w kierunku miejscowości  Przymiarki.  Jak wstępnie ustalono, 22-letni kierowca volkswagena nie zatrzymał się na skrzyżowaniu przed znakiem stop i uderzył w seata, a następnie w ogrodzenie znajdujące się przy jednej z posesji. W wyniku tego zdarzenia ranna została 6-letnia pasażerka seata, którą karetką pogotowia przetransportowano do szpitala w Jaworznie. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na miejscu pracował technik kryminalistyki. Policjanci będą teraz ustalać dokładnie przyczynę i okoliczności tego wypadku drogowego.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i jazdę zgodną z przepisami. Bądźmy odpowiedzialni na drodze. Pamiętajmy o tym, że chwila nieuwagi może doprowadzić do nieszczęśliwych wypadków. Dlatego jedźmy ostrożnie, przestrzegając przepisów, z prędkością dostosowaną do warunków panujących na drodze. Bezpieczeństwo na drodze zależy w dużej mierze od kierowców – od ich rozwagi i umiejętności przewidywania zagrożeń a  wzajemny szacunek oraz zwykły zdrowy rozsądek pomoże każdemu bezpiecznie dojechać do celu.

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze