Krzykawa

W czwartek (02.05. br.) w Krzykawie, doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i rowerzysty.  Kierujący renault  potrącił 75-latka , który zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło po godzinie 20 w Krzykawie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący renault 21-letni mieszkaniec powiatu olkuskiego nie dostosował prędkości do warunków na drodze i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w jadącego z przeciwnego kierunku rowerzystę.  W wyniku tego wypadku śmierć poniósł 75-letek kierujący jednośladem.  Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca renault był trzeźwy.

Będący na miejscu policjanci zbierali ślady i ustalali osoby, które mogą wnieść informacje w tej sprawie. Zabezpieczono również nagranie z monitoringu. Teraz zadaniem śledczych będzie  ustalenie wszystkich okoliczności i przyczyn tego tragicznego wypadku drogowego. 

Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. Przypominamy również, że nadmierna prędkość jest przyczyną kolizji i wypadków drogowych, które niejednokrotnie kończą się tragedią. Kierowco noga z gazu!

KPP w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dominik Kędzierski
19 dni temu

Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę przydatne informacje,  Dominik tel. 664 694 990