Rozmowa z Agnieszką Ścigaj – Posłanką na Sejm RP VIII kadencji. Jakie są jej pierwsze wrażenia i spostrzeżenia z wykonywania poselskiej pracy? Co najbardziej zaskoczyło ją po przyjeździe na ul. Wiejską? Jakimi kwestiami związanymi z naszym powiatem chciałaby się zając? Jak wyobraża sobie współpracę z lokalnym samorządem? – Zapraszamy do obejrzenia wywiadu!

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Janusz
Janusz
7 lat temu

Dlaczego wy frustraci jeden z drugim nie wezmiecie kasy na weksel (wiecie co to weksel) i nie zrobicie czegoś dla siebie i swoich rodzin bo dla kogoś obcego to raczej nie dacie rady. Dlaczego hejtujecie kogos kto cos zrobił , reszta włodarzy poza trzymaniem sztandarow w kosciołach i ogólnikami na wiecach nie zrobila nic. Podziwiam tą Pania że ma cierpliwosc do takich ludzi jak wy i chce jej sie pracowac dla takich frustratów.

Zenek z Klucz
Zenek z Klucz
7 lat temu

[quote name=”Ania”]Czym chciałaby się Pani zajmować w Sejmie ?
Chciałabym się w Sejmie zajmować sprawami finansowymi by w przyszłości dobrze ustawić rodzinę na przyszłość.
Pytacie na czym się znam ?
Odpowiem skromnie : naprawdę dobrze znam się na pieniądzach, najlepiej akceptuję franki i euro, ale dietę poselską mogę także ostatecznie przyjmować w złotówkach.[/quote]
Tadziu zapomniałem o tym komentarzu Pani” Ani”a komentarz też jest trafiony 100% Darz Bór TADZIU zająca lub bażanta w ostateczności kuropatwy na rosołek.Na święta dzika lub sarnę.

Zenek z Klucz
Zenek z Klucz
7 lat temu

[quote name=”Tadzio z Kwaśniowa G”]Spółdzielnia socjalna…. na specjalnych prawach inni muszą na to zapier….ać ale cóż tam są przecież ludzie którzy nie nadają się do innej pracy….. i inni muszą się na nich zrzucać – na ich ulgi. Nie chciałbym aby inni zrzucali się na Panią poseł z podatków i nic z tego nie wynikało bo Sejm to nie spółdzielnia socjalna. Pani Agnieszko, jakieś interpelacje poselskie proszę składać, jakieś pomysły dla powiatu olkuskiego. Niech Pani nie przesiąknie duchem Pani Gądek (tej co to i głosuje za invitro i u księdza jest na poświęceniu krzyża) czy też Pana Osucha – super inwestującego w marketing i reklamę zwłaszcza w roku wyborczym. Mamy teraz 3 posłów. Może chociaż 1 (słownie: jednego inwestora) ściągną do powiatu aby miejsc pracy przybyło… Czekamy na konkrety.[/quote]
Tadziu pochodzisz z Kwśniowa znasz takie różne cuda i już taki cuda przeżyłeś w G.Klucze nie czekaj na konkrety,bo się nigdy nie doczekasz poczytaj! sobie komentarze ”Śpiewaka” i ”Wyborcy KUKIZ15”to Ci się wszystko wyjaśni w tym temacie.Darz Bór Tadziu.

Bydlin
Bydlin
7 lat temu

Szanowna pani poseł ŚCIGAJ 15.12 po mszy w Krzywopłotach z udziałem JE ks biskupa została odznaczona srebrnym Krzyżem za Zasługi(walczyał przecież z muchami i komarami w Opoce w Kluczach).Natomiast pani Ładoń z Rodak wręczyli ZŁOTY KRZYŻ ZASŁUGI za walkę o utrzymanie władzy ludowej a niszczenie PATRIOTÓW BÓG HONOR OJCZYZNA.

Tadzio z Kwaśniowa G
Tadzio z Kwaśniowa G
7 lat temu

Spółdzielnia socjalna…. na specjalnych prawach inni muszą na to zapier….ać ale cóż tam są przecież ludzie którzy nie nadają się do innej pracy….. i inni muszą się na nich zrzucać – na ich ulgi. Nie chciałbym aby inni zrzucali się na Panią poseł z podatków i nic z tego nie wynikało bo Sejm to nie spółdzielnia socjalna. Pani Agnieszko, jakieś interpelacje poselskie proszę składać, jakieś pomysły dla powiatu olkuskiego. Niech Pani nie przesiąknie duchem Pani Gądek (tej co to i głosuje za invitro i u księdza jest na poświęceniu krzyża) czy też Pana Osucha – super inwestującego w marketing i reklamę zwłaszcza w roku wyborczym. Mamy teraz 3 posłów. Może chociaż 1 (słownie: jednego inwestora) ściągną do powiatu aby miejsc pracy przybyło… Czekamy na konkrety.

Peak
Peak
7 lat temu

Z niecierpliwością czekamy na wywiad z Panem Posłem Osuchem.

Cleo
Cleo
7 lat temu

Złe zachowanie?a jak sie zachowuje jej mentor kukiz rozpier system to jego slowa,wyzwiska innych itd.ech

Ania
Ania
7 lat temu

Czym chciałaby się Pani zajmować w Sejmie ?
Chciałabym się w Sejmie zajmować sprawami finansowymi by w przyszłości dobrze ustawić rodzinę na przyszłość.
Pytacie na czym się znam ?
Odpowiem skromnie : naprawdę dobrze znam się na pieniądzach, najlepiej akceptuję franki i euro, ale dietę poselską mogę także ostatecznie przyjmować w złotówkach.

Wyborca KUKIZ 15
Wyborca KUKIZ 15
7 lat temu

Kwestiami związanymi z naszym powiatem Olkusza CHCIAŁABYM SIĘ ZAJĄĆ WCZESNĄ WIOSNĄ.Chciałabym kupić sobie ładną działkę budowlaną o powierzchni co najmniej 80 arów.Następnie wybudować DOM co najmniej 300 m2 .Wyposażyć domek z basenem,posadzić dwa drzewka.Na współpracę ze samorządem lokalnym mogę nie mieć czasu ponieważ będę dodatkowo pracować na cały etat w Spółdzielni OPOKA w Kluczach. Przecież w wekendy(a moja rodzina cały tydzień) też muszę się gdzieś darmowo stołować ,pobierać uposażenie miesięczne,dodatki,służbowy samochód,dodatkowe pieniądze za używanie własnego samochodu do celów służbowych i jeszcze wiele atrakcji w Spółdzielni OPOKA.

Śpiewak
Śpiewak
7 lat temu

Wrażenia i spostrzeżenia p’osłanki są b.dobre,bo spotkała i przebywa ze swoim idolem śpiewakiem.Poza tym restaurację sejmowe też są świetnie zaopatrzone.NA UPOSAŻENIE MIESIĘCZNE,KILOMETRÓWKI,ZAKUPY NA KONTO SEJMU ORAZ DODATKOWĄ DIETĘ TEŻ NIE NARZEKAM,HOTELE TEŻ SĄ PRZYJEMNE I DOBRZE WYPOSAŻONE.JEDNYM SŁOWEM ŻYĆ NIE UMIERAĆ. WAKACJĘ 4 LETNIE SZYKUJĄ MI SIĘ OBFITE,SPOKOJNE I PRZYJEMNE.