sm herb fotm

04.10.2012 r. – po południu do Straży Miejskiej zgłoszono, że przy kładce dla pieszych nad torami w rejonie ulicy Na Skarpie leży człowiek. Strażnicy odnaleźli we wskazanym miejscu mężczyznę, którego tożsamości z powodu upojenia alkoholowego nie można było ustalić. Został umieszczony w Izbie Wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu okazało się, że był to 43-letni mieszkaniec Sławkowa.

05.10.2012 r. – w godzinach południowych z jednego z mieszkań bloku przy ulicy Żuradzkiej wydobywały się kłęby dymu. Interweniowała Straż Miejska i Państwowa Straż Pożarna. Po wejściu do lokalu okazało się, że lokatorzy spalali w piecu drewnopodobne odpady. Stało się to przyczyną zadymienia klatki schodowej oraz okolicy budynku. Zostały wyciągnięte konsekwencje. Przypominamy przy tej okazji o zakazie spalania wszelkich odpadów w piecach. Nieprzestrzeganie zakazu grozi narażeniem się na mandat karny.

 

08.10.2012 r. – we wczesnych godzinach porannych ujawniono włamanie do jednego z lokali handlowych przy ulicy Nullo. Strażnicy zabezpieczali miejsce zdarzenia do czasu przejęcia przez Policję.

 

Zakończenie akcji ,,Bezpieczna droga do szkoły”. W dniu 10.10.2012 r. Straż Miejska zakończyła cykl zajęć w klasach pierwszych szkół podstawowych. Zajęcia prowadzone były w ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Strażnicy odwiedzili 17 szkół w mieście i gminie Olkusz. W spotkaniach wzięło udział 432 dzieci z 26 klas.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
  Subskrybuj  
Powiadom o