straz miejska

07.11.2013 – rano po Osiedlu Młodych w rejonie ulicy Konopnickiej biegał luzem pies. Agresywne zwierzę atakowało inne wyprowadzane na smyczy czworonogi. Po ustaleniu właściciela strażnicy ukarali go mandatem.
07.11.2013 – w południe w rejonie ulicy Wiejskiej zauważono grupkę młodych ludzi popijających alkohol. Strażnicy ustalili, że  to uczniowie jednej z olkuskich szkół spędzali czas pod chmurką zamiast na lekcji wychowania fizycznego. Funkcjonariusze wyciągnęli wobec wagarowiczów odpowiednie konsekwencje z mandatami włącznie.

07.11.2013 – po południu zgłoszono, że na poboczu ulicy Rabsztyńskiej leży mężczyzna. Na miejscu okazało się, że jest to 69-letni mieszkaniec Rabsztyna. W dotarciu do domu najwyraźniej przeszkodził mu nadmiar wypitego alkoholu. Strażnicy doprowadzili go do miejsca zamieszkania i przekazali rodzinie. Karę za wybryk poniósł następnego dnia.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
luzik
luzik
10 lat temu

zlikwidować ich tylko psami się zajmują a nie sprawami wymagającymi rozumu ………. morał wyciągnijcie sami 🙂

Jam z Konopnickiej
Jam z Konopnickiej
10 lat temu

[quote name=”PXT”]”Bochaterstwem” (celowy ort) jest karać dziadka za to że sobie wypił. Toż to jedyna przyjemność jaka mu pozostała przed śmiercią, myślałby kto, że strażnicy nie chleją. Nawet wiem kto z kim. Ale nie myślę z tego wybryku robić „użytku” szkoda czasu.[/quote]
Dziadka na odwyk, psa do schroniska, będzie spokój z psem i z dziadkiem.

PXT
PXT
10 lat temu

„Bochaterstwem” (celowy ort) jest karać dziadka za to że sobie wypił. Toż to jedyna przyjemność jaka mu pozostała przed śmiercią, myślałby kto, że strażnicy nie chleją. Nawet wiem kto z kim. Ale nie myślę z tego wybryku robić „użytku” szkoda czasu.