Garbarz Zembrzyce – Spójnia Osiek 4-2 (3-1)
Ostatni mecz piłkarskiej wiosny Spójnia Osiek rozegrała w Zembrzycach. Pomimo ambicji i walki do końca przegrała 4-2. To piąta porażka z rzędu. Tym samym Spójnia zakończyła sezon na siódmym miejscu w tabeli.
Gospodarze szybko objęli prowadzenie. W 4. minucie okazji nie zmarnował Żmudka, zdobywając pierwszą bramkę dla swojego zespołu. Dziewięć minut później miejscowi potwierdzili swoją dobrą formę. – Jurasz z 13 metrów pewnie uderzył i Garbarz mógł się cieszyć z dwubramkowego prowadzenia. Blisko trzeciego gola był Puda, jednak Kubiczek wygrał pojedynek sam na sam.

Ze strony gości szansy szukał Bieda, ale bramkarz Garbarza nie dał się zaskoczyć. Bramkę rywala atakowali także bracia Mrozowie – najpierw chybił Michał, a kilka minut później Marcin. Strzelcem pierwszej bramki dla Osieka był Tukaj, który po kornerze Porębskiego celnie uderzył po krótkim rogu. Na skuteczną odpowiedź gospodarzy wystarczyło poczekać minutę. Po akcji prawą stroną, strzelcem trzeciej bramki dla Garbarza był Kotlarczyk.
Po przerwie udanie zaatakował Michał Ziarno, ogrywając obronę miejscowych i lobując Karlaka. Niewiele do wyrównania wyniku zabrakło Tukajowi, jednak po jego „główce” refleksem wykazał się bramkarz Zembrzyc. Wynik spotkania przypieczętował w 75. minucie Krawczyk, po zagraniu Pęczka. Rezultatu nie udało się zmienić ani Michałowi Mrozowi, ani Szewczykowi, którzy trafiali nad poprzeczkę.
– Od 20. minuty spotkania graliśmy dobrze przez 30 minut, strzeliliśmy bramkę kontaktową i wszystko wskazywało na to, że meczu nie przegramy, ale… Rywal zdobył bramkę „do szatni” na 3-1 i było po meczu. Na pewno prace przed kolejnym sezonem rozpoczniemy od obrony. Ważne, że sezon dobiegł końca i spokojnie się utrzymaliśmy – mówił po ostatnim wiosennym spotkaniu trener Spójni Krzysztof Duch.
1-0 – Krzysztof Żmudka 4′, 2-0 – Paweł Jurasz 13′, 2-1 – Daniel Tukaj 43′, 3-1 – Przemysław Kotlarczyk 44′, 3-2 – Michał Ziarno 57′, 4-2 – Kamil Krawczyk 75′.
Żółta kartka:  Kołodziejczyk.
Sędziował: Radosław Wilk (Kraków)
Garbarz: Karlak (86′ Kazimierczak) – Szmalcel, A. Elżbieciak, Kudzia, Pohl – Żmudka, Pieczara, Jurasz, Pęczek – S. Puda (23′ Krawczyk), Kotlarczyk (82′ Kołata).
Spójnia: Kubiczek – D. Glanowski, Kołodziejczyk, Michał Mróz, Marcin Mróz – Porębski (73′ Biernat), Ziarno, Kasprzyk, Czarnota (20′ Szewczyk) – Bieda, Tukaj.