pr

Ogródek Przedszkola nr 3 w Olkuszu już po raz czwarty wypełnił się roześmianymi dzieciakami, które w towarzystwie pań przedszkolanek, rodziców, dziadków i rodzeństwa wyjątkowo spędziły ostatni dzień maja. Piknik rodzinny, wpisujący się w wielką kampanię UMiG-u w Olkuszu „Postaw na rodzinę”, to całodzienna impreza plenerowa, podczas której najważniejsza jest tylko dobra zabawa.

Wszystkie grupy przedszkolaków zaprezentowały na scenie przygotowane wcześniej show, zapewniając sobie brawa najwierniejszych fanów. W górę poszły balony, a do wesołej lokomotywy wszystkich zaprosił Koziołek Matołek i pani dyrektor Bożena Urbaniak. W nagrodę za bardzo dobre zachowanie w przedszkolu wszystkie maluchy dostały drobne upominki od Banku BGŻ w Olkuszu, cukrową watę i nielimitowany czas na skakanie na dmuchanym zamku, pod którym ustawiała się ogromna kolejka.  

Piknik dla maluchów i wszystkich przyjaciół Przedszkola nr 3 jest organizowany do roku. – Jest to doskonała okazja do spędzenia czasu razem i integracji przedszkolnego środowiska. Bardzo nam miło, że tylu rodziców chce przeżywać przedszkolne radości razem ze swoimi pociechami. Jest to doskonała okazja, żeby na chwilkę się zatrzymać w tym codziennym biegu i przypomnieć, jak ważna jest najbliższa rodzina – podkreśla Bożena Urbaniak, dyrektorka Przedszkola nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze