Zadbaj o siebie przyjdź do „Miasteczka Zdrowia”
11 czerwca wszyscy mieszkańcy powiatu olkuskiego będą mieli okazję skorzystać bezpłatnie z porad lekarzy specjalistów z wielu dziedzin. Umożliwi to inicjatywa organizowana przez Starostwo Powiatowe i Państwową Inspekcję Sanitarno-Epidemiologiczną w Olkuszu pod hasłem „Miasteczko Zdrowia”. W jej ramach na parkingu przy supermarkecie Carrefour porad udzielać będą specjaliści z wielu dziedzin: kardiolog, internista, dietetyk a nawet  psycholog. Będzie też możliwość wykonania na miejscu wielu badań, w tym mammografii. To jedyne badanie, które będzie przeprowadzane z ograniczeniem wiekowym. Mogą z niego skorzystać kobiety w wieku od 50 do 69 lat. Zapisywać można się telefonicznie pod numerem 32 647 08 40 lub osobiście w Starostwie Powiatowym przy ulicy Mickiewicza 2 w Olkuszu, pokój 63.
Badania i porady lekarskie zaplanowane na 11 czerwca odbywać się w godzinach od 9 do 18. Dokładny grafik godzin w jakich będą przyjmować lekarze opublikujemy wkrótce.

11 czerwca wszyscy mieszkańcy powiatu olkuskiego będą mieli okazję skorzystać bezpłatnie z porad lekarzy specjalistów z wielu dziedzin. Umożliwi to inicjatywa organizowana przez Starostwo Powiatowe i Państwową Inspekcję Sanitarno-Epidemiologiczną w Olkuszu pod hasłem „Miasteczko Zdrowia”. W jej ramach na parkingu przy supermarkecie Carrefour porad udzielać będą specjaliści z wielu dziedzin: kardiolog, internista, dietetyk, a nawet  psycholog.
Będzie też możliwość wykonania na miejscu wielu badań, w tym mammografii. To jedyne badanie, które będzie przeprowadzane z ograniczeniem wiekowym. Mogą z niego skorzystać kobiety w wieku od 50 do 69 lat.

Zapisywać można się telefonicznie pod numerem 32 647 08 40 lub osobiście w Starostwie Powiatowym przy ulicy Mickiewicza 2 w Olkuszu, pokój 63. 
Badania i porady lekarskie zaplanowane na 11 czerwca odbywać się będą w godzinach od 9 do 18. Dokładny grafik godzin, w których będą przyjmować lekarze, opublikujemy wkrótce.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze