W dniu 17. listopada w Krakowie na obiektach AZS – AWF odbyły się biegi przełajowe Grand Prix PZLA, podsumowujące sezon. Podopieczni trenera Kazimierza Chechelskiego w minionym sezonie odnosili spore sukcesy i wielokrotnie stawali na podium. W ostatnim cyklu biegów również zdobyli cenne trofea.

Złoty medal w kategorii najmłodszych dzieci zdobył Klaudiusz Kordaszewski w biegu na 1000 m. W kategorii młodzików, na tym samym dystansie, złoto wywalczył Adrian Wojtacha. Srebro zdobyli: Kamil Wichary na 1000 m w kategorii dzieci starszych i Bartosz Karoń w najdłuższym biegu seniorów na 4000 m. Brązowy medal na dystansie 4000 m juniorów młodszych otrzymał Emanuel Wojtacha, a czwarte miejsce wywalczył Mateusz Klich. W biegu na 1000 m dzieci starszych wśród dziewcząt Martyna Knapik zajęła piąte miejsce, a jej klubowa koleżanka Aleksandra Kozieł siódme miejsce. W kategorii młodzików na 1000 m Paweł Węglarz był szósty.