Olkusz

14 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury świętowaliśmy zakończenie roku w pracowniach artystycznych. Tłumnie przybyły dzieci, które realizowały z nami swoje pasje i zainteresowania oraz ich bliscy.

Gości przywitał Dyrektor MOK Michał Mączka. Imprezę prowadziła Kierownik Działu Artystycznego Elżbieta Matonóg.

Dyrektor wręczył kwiaty wszystkim instruktorom, a potem na scenie zaczęło być kolorowo, dynamicznie i radośnie.

Wystąpili podopieczni sekcji tanecznej prowadzonej przez Olega Sapronczyka; grupy: Żabki, Impuls, Słoneczka, Energia, Skok i Sonic.

Grupa teatralna Glutaminian Sodu prowadzona przez Macieja Nabiałka i Agnieszkę Wołoszyn przedstawiła ciekawą prezentację multimedialną pokazującą ich bogaty dorobek w roku 2022/2023.

Przepięknie zaprezentowała się sekcja wokalno-teatralna prowadzona przez Annę Szarek-Dudek. W niektórych oczach pojawiły się łzy.

A rodziny? Oklaskiwały swoje utalentowane dzieci z całych sił i z wielkim entuzjazmem, bo cały pokaz był naprawdę na wysokim poziomie.

W holu można było obejrzeć wystawę pracowni ceramicznej prowadzonej przez Katarzynę Leszczyńską-Kaszubę oraz pracowni plastycznej współprowadzonej przez Klaudię Zub-Piechowicz, Sylwię Grossman, Beatę Soboń, Bożenę Pandel, Ewę Wołoszyn i Joannę Szarras.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i gratulacje zarówno od instruktorów, jak i od bliskich.

Do zobaczenia we wrześniu!

MOK Olkusz0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze