Klucze

W niedzielę (05.12. br.) na ulicy Bolesławskiej w Kluczach kierowca mitsubishi zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas ruchu  i uderzył w peugeota. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby zostały ranne.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 14.10 na ulicy Bolesławskiej w Kluczach. Jak wstępnie ustalono, kierujący mitsubishi, jadąc od Bolesławia w kierunku Klucz, prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał na pobocze i uderzył w prawidłowo jadącego peugeota. W wyniku tego zdarzenia zostały ranne dwie osoby – kierowca peugeota i jego pasażerka, którzy trafili do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.  Na miejscu wypadku pracowali policjanci i strażacy. Teraz policjanci wyjaśniają przyczynę i okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy, o zdjęcie nogi z gazu i dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. Pamiętajmy, że zmęczenie kierowcy może być szczególnie niebezpieczne. Ważne jest odpowiednie przygotowanie pojazdu do drogi, ale także stan zdrowia i samopoczucie kierowcy, które mają istotny wpływ na jego zachowanie na drodze.


Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dawid Petrus
Dawid Petrus(@dawidpetrus)
1 miesiąc temu

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890