wiosennawedrowka 2015

Olkuska Grupa Turystyczna „Amonit” zaprasza na drugą wędrówkę tej wiosny. Tym razem zainteresowani będą zdobywać Koronę Klucz: Maśnicę, Winnicę i Dupnicę. Wycieczka odbędzie się w najbliższą sobotę, 25. kwietnia.

Uczestnicy wędrówki wyruszą spod sklepu Biedronka w Kluczach o godz. 11.15. Na miejsce zbiórki trzeba dojechać we własnym zakresie. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wyprawie tylko z dorosłym opiekunem. Obsługę przewodnicką zapewnia Klub Przewodników PTTK Ilkussia. Udział w wycieczce jest bezpłatny.

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Hern
Hern
7 lat temu

Pragnę przypomnieć organizatorom żeby zwrócili szczególną uwagę na uczestników to znaczy- nie śmiecenie na szlaku i w miejscach szczególnych jak las o zachowywanie się w miarę cicho i kulturalnie.Tym razem Fauny przybiorą ludzkie postaci, wymieszają się z uczestnikami i będą monitorować wyprawę, bo za każdym razem takie przedsięwzięcia jak gościny na łonie przyrody różnych organizacji głoszących miłość i szacunek do natury kończą się tylko na wielkich słowach.Trzeba wreszcie to pojąc że takie niestosowne zachowania nie przynoszą ludziom chluby i z powodu wielu z nich powinno się wyciągać konsekwencje prawne. Uczenie dzieci prawidłowego postępowania z przyrodą pozwoli nam zachować na dłużej jej obecny stan.

Agnieszka
Agnieszka
7 lat temu

W imprezie mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy pieszych wędrówek, w tym rodziny z dziećmi. Trasa nie powinna sprawiać nikomu trudności, wszak kluczewskie wzniesienia to nie Himalaje. Ja od lat wraz ze swoimi dzieciakami biorę udział w organizowanych przez Ilkussię czy Amonit wycieczkach i nigdy moje dzieciaki nie miały problemów z „pokonywaniem” trasy. Wędrówkę planujemy skończyć między 15.00 a 16.00, oczywiście jeśli ktoś nie może zostać do końca imprezy, to może w każdym dowolnym momencie odłączyć się od grupy.

Prognozy pogody są dość optymistyczne, tak więc nie siedź w domu – idź na wycieczkę! 🙂

Pozdrawiam
Agnieszka Lis, koordynator wycieczki.

piasnnu
piasnnu
7 lat temu

Czytaj ze zrozumieniem, nim się zapytasz.

olkussssss
olkussssss
7 lat temu

Interesujące, ale może jakieś info o długości i trudności trasy? Da się zabrać dziecko, albo posłać emeryta?