inwald park 2

Nie wiesz, jak spędzić pierwszy majowy weekend? Zabierz swoich bliskich do Inwałdu na Rodzinną Majówkę. Udział w imprezie jest bezpłatny. Organizatorzy zapowiadają świetną zabawę i wiele atrakcji.

Inwałd Park składa się z pięciu parków tematycznych: Parku Miniatur, Średniowiecznej Warowni, Dinolandii, Ogrodu Jana Pawła II i Mini Zoo „Kucyk”. W dniach od 1 do 3 maja (godz. 12.00-18.00), na terenie pomiędzy Parkiem Miniatur a Warownią zaplanowano Rodzinną Majówkę. Bezpłatne miasteczko piknikowe podzielone będzie na kilka stref. – W strefie dziecięcej dla milusińskich przygotowano moc atrakcji: malowanie buziek, gry i zabawy, kolorowanie obrazków, rysowanie, balonowe kreacje.

inwald park

W strefie relaksu kobiety będą mogły skorzystać z porad dietetyka lub usług kosmetyczki – pomalować paznokcie czy zrobić makijaż. W strefie tanecznej nie zabraknie skocznych rytmów do pląsów m.in. zumby. Dla wszystkich smakoszy przygotowano atrakcje kulinarne: smaki greckie, bawarskie, country i dla jaskiniowców, oczywiście wszystko w uroczych aranżacjach – zapraszają organizatorzy. Jeśli do tego dodamy występy iluzjonisty, zespołów dziecięcych, pokazy strażackie i specjalnego gościa – finalistę programu „Mam talent” Człowieka Flagę Łukasza Świrka, zapowiada się naprawdę niezła zabawa.

inwald park 6

W tym sezonie można kupić dwudniowy bilet wstępu do pięciu inwałdzkich parków tematycznych (normalny 69 zł, ulgowy 59 zł). Przy zakupie online przysługuje 10% rabatu na gastronomię http://www.inwaldpark.pl/kup-bilet-on-line/. Każdy, kto kupi bilet w dniach 1 – 3 maja, otrzyma kupon na gratisową kiełbasę z grilla i piwo.

Więcej informacji na www.inwaldpark.pl lub pod nr tel. 515 106 090.

Fot. Inwałd Park

inwald park 3

inwald park 4

inwald park 5

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze