paragraf n

Czy wątła, schorowana staruszka może jednym ciosem noża pozbawić życia zdrowego, silnego mężczyznę? Prokuratura Rejonowa w Olkuszu uważa, że tak i podejrzewa 80-letnią mieszkankę Olkusza o zabicie zięcia.
Do zdarzenia doszło w niedzielę rano w jednym z bloków przy ulicy Konopnickiej. Policję powiadomił ratownik medyczny z obsługi karetki pogotowia. Bezskutecznie reanimował on 56-letniego Ryszarda S., któremu zadano cios nożem w klatkę piersiową.

Policja zatrzymała teściową ofiary i jego syna. Po przesłuchaniu oboje zostali zwolnieni. – Kobieta wróciła do domu ze względu na poważny stan zdrowia. Jak dotąd nie udało nam się jej przesłuchać, dlatego trudno mówić o jakichkolwiek szczegółach sprawy – podkreśla Wiesław Zięba, Prokurator Rejonowy w Olkuszu.
Tylko z relacji sąsiadów wiemy, że w rodzinie S. od dawna panował konflikt pomiędzy teściową i zięciem. Ryszard S. często kłócił się ze starszą panią, miało też dochodzić do rękoczynów.
– Na tę chwilę nikomu nie postawiliśmy zarzutów. Sprawa kwalifikowana jest wstępnie jako zabójstwo. O tym kiedy kobieta będzie w stanie zeznawać zadecyduje do końca tygodnia biegły sądowy – dodaje prokurator.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Klops
Klops
12 lat temu

Dlaczego niema nowych wiadomości wszystko sprzed 2 tygodni czy cała komenda ma urlop aktualnosci sa z przed 10 dni ale życie….

Mati.
Mati.
12 lat temu

Jak można zabić osobę która pewnie nic nie zrobiła może była to kolejność rzeczy jedni się zabijają. Może niech każdy się zabija wtedy będzie mniej ludzi na świecie… 😉

gość
gość
12 lat temu

„Pewnie powiesz – to okropne. Zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie.”

Też obiektywny
Też obiektywny
12 lat temu

[quote name=”obiektywny”]Ludzki dramat, który staje się pożywką dla plotkarzy. Bez względu jak do tego doszło znajda się tacy , którzy będą wskazywać winnego według własnego uznania i nawet wynik dochodzenia nie zmieni ich przekonania kto jest winien….[/quote]
Taka kolej rzeczy. Jedni ludzie się mordują, potem inni o tym piszą i rozprawiają. Nie dziwię się tym, którzy myślą, piszą i gadają o śmierci, dziwię się tym, którzy chcą pozamykać oczy i usta. Każda zbrodnia powinna być potępiona, czy czyni ją napakowany bezmózgowiec czy bezbronna staruszka. Zbrodnia, to zbrodnia, i nie ma żadnego usprawiedliwienia. Kto zabił jeszcze oficjalnie nie wiadomo, kogo tak, ludzie gadają bo taka jest kolej rzeczy.

obiektywny
obiektywny
12 lat temu

Ludzki dramat, który staje się pożywką dla plotkarzy. Bez względu jak do tego doszło znajda się tacy , którzy będą wskazywać winnego według własnego uznania i nawet wynik dochodzenia nie zmieni ich przekonania kto jest winien. Takie typowe zachowanie, które pozwala niektórym poczuć się lepszymi od tych , którzy w tej rodzinnej tragedii uczestniczą. Mnie osobiście zal wszystkich i współczuje im ,że do do tego doszło, bo jestem przekonany ,że każdy z nich chciałby cofnąć czas na ten, z przed tego zdarzenia i to nie ze względu na karę w wymiarze prawnym, ale o coś więcej.

gość
gość
12 lat temu

Pani Lulko,zamiast szukać taniej sensacji,to kup se koło i (moderacja)!!!

Lulka
Lulka
12 lat temu

Znałam tego Pana i był naprawdę miły kulturalny i nie wierzę aby on prowokował te rodzinne kłótnie,jeśli tej kobiecie nie odpowiadało życie pod jednym dachem z zięciem to mogła się wyprowadzić a nie pozbawiać człowieka życia!!!
Mam nadzieję że dostanie wysoki wyrok i będzie siedzieć do końca swoich dni!!!