Chełm

Około 4 godziny  trwały utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 794 pomiędzy miejscowościami Chełm a Kolonia Suska,  po tym, jak zderzyły się czołowo dwa samochody.  Ranne w tym wypadku zostały 4 osoby. W działaniach oprócz karetek brał udział śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Wczoraj (08.01. br.) około godziny 7.40 na drodze wojewódzkiej nr 794 niedaleko miejscowości Chełm zderzyły się dwa samochody: seat i opel. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca seatem jadąc od strony Trzyciąża w kierunku Wolbromia, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z oplem. Ranne w tym wypadku zostały 4 osoby, kierująca seatem oraz jej pasażerka, która została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Zawierciu a także kierowca opla i jego pasażerka. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Na miejscu przeprowadzono oględziny.  Policjanci będą  ustalać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i rozwagę na drodze. Często zmieniające się warunki atmosferyczne są nie tylko utrudnieniem dla kierowców, ale stanowią poważne niebezpieczeństwo. Gdy na drodze jest ślisko, wydłuża się droga hamowania, a koła tracą przyczepność. Nadmierna prędkość i nagłe manewry mogą doprowadzić do wypadków i kolizji. Starajmy się więc przewidywać zagrożenie. Jedźmy do celu ostrożnie i bezpiecznie.

KPP w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze