Spójnia Osiek – Tramwaj Kraków 2 – 1 (0 – 0)
W 13. kolejce piątoligowych rozgrywek Spójni pierwszy raz udało się pokonać rywala z Krakowa. Mecz mógł się podobać, obie strony zaprezentowały ładny i dynamiczny styl gry.
Pierwsi zaatakowali goście, ale po uderzeniu Wrzodka Kubiczek był na właściwym miesjcu. W odpowiedzi na bramkę rywala ruszył Tukaj, jednak i tu bramkarz stanął na wysokości zadania. Po dziesięciu minutach gry groźnie zrobiło się pod bramką Osieka za sprawą Płoskonki, do futbolówki „wyciągnął się” Kubiczek.

Gdy piłkę wywalczyli gospodarze, znów próbował uderzać Tukaj, tym razem – po strzale  z lewej nogi – futbolówka przeszła obok słupka, podobnie jak po uderzeniu Płoskonki. Dość emocjonująca była końcówka pierwszej połowy spotkania. Wówczas groźnie przymierzył Gudz, ale Kołodziejczyk zdołał wybić piłkę. Chwilę później minimalnie chybił Wrzodek.
Gra po przerwie nabrała jeszcze większego tempa. Najpierw Kasprzyk przymierzył tuż obok słupka, następnie do piłki doszedł Tukaj, ale w ostatniej chwili jego strzał został zablokowany. W 50. minucie spotkania, po kornerze Porębskiego, celnym uderzeniem głową popisał się Kordaszewski. Goście za wszelką cenę dążyli do wyrównania wyniku. Sztuka ta jednak nie udała się Płoskonce, po strzale którego piłkę sprzed bramki głową zdołał wybić K. Glanowski. Bliski zmiany wyniku był Kasprzyk, jednak po mocnym uderzeniu futbolówka minimalnie minęła słupek. Gospodarze nie odpuszczali ataków, tuż nad poprzeczką strzelił Mróz, a chwilę później Ziarno. Przez kolejnych kilka minut goście postanowili sprawdzić formę Kubiczka, który nie dał się zaskoczyć po strzale z prawej Płoskonki. Minutę później bramkarza Spójni pokonał Wrzodek, który uderzył po krótkim rogu, po zagraniu Płoskonki. Do gry poderwali się gospodarze. Groźnie zaatakował K. Glanowski po podaniu Tukaja, jednak Wolski opanował sytuację. Z kontrą próbowali wyjść goście, ale stracili piłkę, co skrzętnie wykorzystała drużyna Spójni. W 83. minucie dogrywał Tukaj, futbolówkę tuż przed linią pola karnego odebrał Kasprzyk i „huknął” na bramkę rywala tuż przy słupku. Do końca spotkania żadna ze stron nie wypracowała już dogodnej sytuacji do zmiany wyniku.

Bramki: 1 – 0 – Michał Kordaszewski 50′, 1 – 1 – Dawid Wrzodek 71′, 2 – 1 – Piotr Kasprzyk 83′.

Sędziował Przemysław Greń (Oświęcim)

Spójnia: Kubiczek – D. Glanowski, Kordaszewski, Kołodziejczyk, K. Glanowski – Czarnota (46′ Bieda), Mróz, Ziarno (80′ Gawełczyk), Porębski (70′ Pysno), Kasprzyk – Tukaj

Tramwaj: Wolski — Kowalik, Kowalski, Anioł, Suślik – Wojsa, Żurek, Gudz, Płoskonka – Mitka (60′ Kękuś), Wrzodek.