pwik

W związku ze zbliżającym się okresem zimowym, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Olkuszu przypomina swoim Odbiorcom o zachowaniu szczególnej dbałości w kwestii zabezpieczania instalacji wodociągowej oraz wodomierzy przed działaniem mrozu.

W budynkach wskazane jest ogrzewanie lub dogrzewanie pomieszczeń, w których znajdują się wodomierz i urządzenia wodociągowe, a posiadaczy studni wodomierzowych prosimy o należyte ich ocieplenie. Jednocześnie nadmieniamy, że podczas wystąpienia długotrwałych mrozów nawet niewielki przepływ wody w instalacji może uchronić przed ewentualnym jej zamarznięciem. Bardzo prosimy o poważne potraktowanie tematu, co pozwoli Państwu uniknąć niepotrzebnych problemów i dodatkowych kosztów.

 

PWiK Olkusz

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
PWK-ex worker Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PWK-ex worker
PWK-ex worker

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Olkuszu raczej niech poinformuje odbiorców jakie gratyfikacje dostali pracownicy? Wycieczki na koszt firmy do miejsc tzw.Maryjnych,dniówki płatne bo to delegacja,szkolenia itd.Z naszych podatków,a woda w górę idzie.Jeśli są w porządku to niech ujawnią gdzie były szkolenia,po co i kto na nich by,imiennieł i koszt wycieczki !!!!