Olkusz

Już po raz dziesiąty mieszkańcy olkuskiego Osiedla Centrum bawili się na Festynie Rodzinnym: jubileuszowa impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Po przywitaniu uczestników przez Zastępcę Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz ds. Komunalnych Dariusza Murawskiego oraz przewodniczącego Zarządu Osiedla Centrum w Olkuszu Henryka Gamrata, rozpoczęła się zabawa prowadzona przez DJ-a Grzegorza Kubonia. Na dobry początek na scenie zaprezentowała się ponadto Aleksandra Radko z Ogniska Muzycznego DodiArt.

„Naszym zmartwieniem była pogoda, ale okazało się, że szczęście i słońce się do nas uśmiechnęły. Co roku wkładamy wiele pracy w organizację naszego festynu. Serdecznie dziękuję mieszkańcom za tak liczne przybycie. Zabawa się udała, a dzieci wygrały dużo atrakcyjnych nagród w konkursach.” – mówi przewodniczący Zarządu Osiedla Centrum Henryk Gamrat.

Tradycyjnie, sporym zainteresowaniem cieszyły się konkurs plastyczny i zawody sportowe, które prowadzili pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu. Jak co roku, nie brakowało również chętnych do obejrzenia wyposażenia wozu strażackiego czy policyjnego radiowozu. Całości dopełniły ponadto dmuchańce, słodkie przekąski oraz grochówka. 

X Festyn Rodzinny Osiedla Centrum zorganizował Zarząd Osiedla Centrum w Olkuszu we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Olkuszu oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olkuszu.

fot. organizatorzy
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze