policja

28-letni pijany kierowca fiata trafił do policyjnego aresztu po tym, jak zatrzymany przez funkcjonariuszy z Klucz, próbował im wręczyć 430 złotych w zamian za odstąpienie od czynności służbowych.

Do zdarzenia doszło 27 marca, kiedy to w Chechle mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem stilo. Po badaniu alkomatem okazało się, że mieszkaniec gminy Klucze ma w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Szukając dla siebie ratunku, mężczyzna nie zastanawiał się długo, sięgnął do kieszeni i wyjął z niej pieniądze, sugerując policjantom, aby zapomnieć o całej sprawie. Okazuje się jednak, że problemy kierowcy tak naprawdę dopiero teraz się zaczną.

Policjanci szybko powiadomili dyżurnego jednostki, jednocześnie zabezpieczając pieniądze w kwocie 430 zł. W trakcie prowadzonych czynności wyszło na jaw, że 28-latek ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dzień po zatrzymaniu mężczyzna usłyszał zarzuty z artykułu 178§4 kodeksu karnego (prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego przez sąd oraz z art. 229§3 kk (wręczenie korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu).

 

10
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
10 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
ręka Stonogi...oświeconytak jestPKT Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PXT
PXT

Wooow! Nie dali się skorumpować, jestem dumny z mundurowych. Pewnie przeliczyli tę kwotę na flaszki i wyszło, że większość i tak pójdzie na akcyzę.

antyidiota
antyidiota

[quote name=”PXT”]Wooow! Nie dali się skorumpować, jestem dumny z mundurowych. Pewnie przeliczyli tę kwotę na flaszki i wyszło, że większość i tak pójdzie na akcyzę.[/quote]
Ciekawe idioto jaki byś był mądry, gdyby ten koleś zabił samochodem kogoś z twoich bliskich?

PXT
PXT

Się podpisałeś jakbyś był anty- sobie samemu, bo nie potrafisz analizować tekstu pisanego. Z twojej analizy wynika, że popieram tego kolesia a jest to błędna analiza. Brałeś udział w ostatnim egzaminie przedgimnazjalnym? Jeśli tak, to marny wynik ci wróżę… A może jesteś policjantem?

@
@

Jak się zabezpiecza tak zawrotną kwotę jaką jest 430 zł? Do sejfu się ją wkłada, czy jakoś inaczej? 😮

PKT
PKT

PXT Pan to ma chyba jakiś uraz do Policji 😀 czyzby mandacik :P?

tak jest
tak jest

To ten pan z Polnej ? 😀 hahahaha ?

oświecony
oświecony

Jak widać zabieranie prawa jazdy nic nie daje….Na recydywistów jedyny skuteczny sposób to konfiskata samochodu inaczej dalej jeżdżą pijaczki bez prawka ! Ale gdzieżby….zaraz odezwie się obrońca wolności i demokracji że nie wolno bo prywatna własność jest święta 😆

...
...

[quote name=”@”]Jak się zabezpiecza tak zawrotną kwotę jaką jest 430 zł? Do sejfu się ją wkłada, czy jakoś inaczej? :eek:[/quote]
Nie ważne jak, ważne że już nie wrócą do dotychczasowego właściciela w trosce o niego samego, bo przecież i tak przepije.

PXT
PXT

[quote name=”PKT”]PXT Pan to ma chyba jakiś uraz do Policji 😀 czyzby mandacik :P?[/quote]
Już o tym pisałem wielokrotnie. Nie mandacik. Mandaciku nie było wogóle. Jeśli chodzi o finanse to można by je nazwać kosztami półtorarocznego leczenia, rehabilitacji i straty z tytułu niezdolności do pracy. Wystarczy? Jeśli nie to: fałszywe zeznania przed Sądem, gdyby to jeszcze w obronie własnej to można zrozumieć, ale fałszywe oskarżenia o czyny nie popełnione /222kk / zagrożone wysokimi sankcjami prawnymi to już chyba za wiele? Nie sądzisz Pan?

ręka Stonogi
ręka Stonogi

Pan Zbigniew Stonoga im zrobi koło nogi jak się patrzy. Ma już tylu zwolenników co ziaren piasku na plaży.