angielski na wakacjach 2017

Uczniowie Szkoły Podstawowa w Kluczach mają okazję doskonalić język angielski dzięki spotkaniom z wolontariuszkami, lektorkami języka angielskiego.

Do końca tego tygodnia w Kluczach przebywają: Idil – wolontariuszka z Turcji oraz Solongo – wolontariuszka z Mongolii, które przybliżają naszym uczniom kulturę swoich krajów i prowadzą ciekawe warsztaty. W trakcie zajęć dzieci mogą szlifować język angielski w przyjemnej formie i wakacyjnej atmosferze – informuje Aneta Miszczyńska, nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Kluczach. To dzięki jej staraniom goszczą tutaj wolontariuszki przez trzy tygodnie.

 

angielski na wakacjach 2017 2

Wakacyjna propozycja spotkań z lektorkami z zagranicy dla uczniów szkoły Podstawowej w Kluczach ma już swoją tradycję. Od lat, dzięki współpracy szkoły z rodzicami i środowiskiem lokalnym udaje się zorganizować dodatkowe zajęcia pomagające rozwijać umiejętności językowe.

angielski na wakacjach 2017 3

Podziękowanie
Pobyt wolontariuszek był możliwy dzięki gościnności Państwa Aleksandry i Jana Rutkowskich oraz Dorocie i Aleksandrowi Bałazy, którzy goszczą wolontariuszki w swoich domach, okazują im wyjątkową troskę i polską gościnność, za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również Restauracji OPOKA za sfinansowanie obiadów oraz Urzędowi Gminy Klucze za przekazanie upominków promocyjnych dla wolontariuszek Idil i Solongo.

Aneta Miszczyńska

Więcej zdjęć tutaj

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze