certyfikat szkoły promujacej bezpieczeństwo 2018 2

9 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej w Kluczach odbyła się uroczystość z okazji Odzyskania 100-lecia Niepodległości. W tym dniu Szkoła przystąpiła również do akcji „Dzień dla Niepodległości”. Uroczystość szkolna była również okazją do wręczenia certyfikatu „Szkoły Promującej Bezpieczeństwo”.

Uroczystość rozpoczęła się w szkolnej auli, gdzie młodzież uczciła doniosłe święto i biła „Rekord dla Niepodległej” śpiewając czterozwrotkowy hymn narodowy. Zadanie to zostało przyjęte z wielkim entuzjazmem, a sama prezentacja hymnu wzruszyła i skonsolidowała społeczność szkolną. Do akcji włączyła się również Policja, albowiem szkolna uroczystość była okazją do wręczenia certyfikatu Szkoły Promującej Bezpieczeństwo.

certyfikat szkoły promujacej bezpieczeństwo 2018 3

Komendant Komisariatu Policji w Kluczach, podkom. Jerzy Wilk, na ręce Pani dyrektor Marty Dziura złożył certyfikat Szkoły Promującej Bezpieczeństwo. W swoim przemówieniu podkreślił, że ten prestiżowy dokument jest pracą całej społeczności lokalnej a działania podejmowane przez szkołę na rzecz bezpieczeństwa, przynoszą efekty. Podkom. Jerzy Wilk wyraził wielkie uznanie dla szkoły i podziękował wszystkim za współprace i zaangażowanie w realizację tego projektu.

certyfikat szkoły promujacej bezpieczeństwo 2018 1

Przypominamy, że certyfikat „Szkoły Promującej Bezpieczeństwo” jest dokumentem prestiżowym, przyznawanym w przypadku przedłużenia na okres pięciu lat. Jednym z kryteriów jego otrzymania jest skuteczność podejmowanych przez szkołę działań zapewniających ogólnie pojęte bezpieczeństwo. Szkoła Podstawowa w Kluczach otrzymała przedłużenie certyfikatu na lata 2018 – 2023.

KPP Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze