cool school

Tak zmieniła się jedna z sal w Szkole Podstawowej w Kluczach dzięki pozyskaniu zewnętrznych środków finansowych na realizację ciekawej inicjatywy. Projekt „Komputerowa Cool School”. Złożony przez Stowarzyszenie Niezapominajka projekt uzyskał dofinansowanie pozwalające na zamknięcie pierwszego etapu prac związanych z powstaniem nowej pracowni komputerowej.

Za nami gipsowanie, malowanie, porządkowanie sali, a także wyposażenie jej w stoliki komputerowe i krzesła w nowoczesnej kolorystyce. Kolejnym etapem będzie montaż komputerów przenośnych wysokiej jakości wraz z szafką do przechowywania i ładowania urządzeń oraz projektora. Uwieńczeniem przedsięwzięcia będzie uroczyste otwarcie sali – informują realizatorzy projektu.

Pomysł stworzenia nowoczesnej pracowni komputerowej został zainicjowany przez dyrektora szkoły Martę Dziurę i nauczycielkę Annę Konieczniak i zrealizowany wspólnie z nauczycielkami Anetą Miszczyńską, Mariolą Wrońską i Anną Rybak.

Wdrożenie kolejnego innowacyjnego pomysłu w naszej szkole dobiega końca, a tymczasem przystępujemy do następnych przedsięwzięć, o czym poinformujemy niebawem – mówią pomysłodawczynie przedsięwzięcia.

SP w Kluczach

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze