akrobaci belgia

Już po raz szósty akrobaci z belgijskiego De Panne odwiedzili Olkusz. Piętnastoosobowa reprezentacja klubu Zeestern przyjechała na zaproszenie Międzyparafialnego Klubu Sportowego „Nadzieja”.

 

Przez dwanaście dni goście z Belgii trenowali wraz z olkuskimi kolegami na hali MOSiR – u. W wolnym czasie zwiedzali Małopolskę. Odwiedzili m. in. Oświęcim, Ojców, Pieskową Skałę. Upalne dni spędzali na olkuskim basenie. – Młodzież była bardzo zadowolona z pobytu w naszym mieście. W przyszłym roku planujemy rewizytę – zapowiada trener olkuskiej „Nadziei” Zdzisław Gregorski.

Do Olkusza mieli przyjechać również akrobaci z Ukrainy. Niestety, z uwagi na sytuację polityczną w tym kraju nie było to możliwe.

Zawodnicy klubu „Nadzieja”, po pożegnaniu belgijskich kolegów, zaczęli intensywne przygotowania do Mistrzostw Polski Juniorów, które odbędą się we wrześniu w Białej Podlaskiej. Z kolei w październiku czeka ich start w Ogólnopolskich Zawodach Młodych Talentów. – Olkusz zawsze miał świetnych akrobatów. Jednak, aby osiągać sukcesy, trzeba mieć zapewnione odpowiednie warunki do treningów. Mam nadzieję, że nowe władze samorządowe popatrzą przychylniejszym okiem na szkolenie zawodników z naszego regionu – mówi trener Gregorski.

Fot. MOSiR Olkusz

akrobaci belgia1

akrobaci belgia3

akrobaci belgia2

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Atomek
Atomek
7 lat temu

Chłopie, ja kiedyś byłem w takiej knajpie – Campari – późny wieczór, tam była rura przy której babki tańczyły, ale jak wskoczyły dziewczyny Gregorskiego (ludzi już prawie nie było) to dały pokaz!!! Wielki szacun dla dziewuch!

blablabla
blablabla
7 lat temu

Ciekawe co było przyczyną usunięcia mojego wpisu, który był dostępny przez parę dni. Nie wiem co było złego w tym, że przekazałem, że trenerem dzieci z Belgii jest córka Zdzisława Gregorskiego , Barbara, która sama kiedyś trenowała akrobatykę pod okiem swego ojca w Olkuszu. To po co udostępniacie miejsce na forum do dyskusji? Skoro sami tą dyskusje utrącacie? Tym bardziej , że nie napisałem nic, co by mogło godzić w czyjekolwiek dobre imię.