Zawodnicy MOSiR-u Bukowno sprawdzali ostatnio swoją formę startując w kilku zawodach. W Cieszynie zorganizowano „Fortuna Bieg”. Na dystansie 2 km biegała młodzież. W gronie juniorów Kacper Świderek zajął drugie miejsce, a Michał Gibowski 47. miejsce. Wśród młodzików zwyciężył Mateusz Drynda, Damian Litewka uplasował się na ósmym miejscu, a Patrycja Drynda na siódmym miejscu. Weronika Drynda w kategorii dzieci była czwarta. W biegu głównym na 10 km Roman Litewka (kat. M-30) zajął 54. miejsce, w klasyfikacji generalnej 170. miejsce.

W miejscowości Rudze odbył się XVI Bieg Konstytucji. W kategorii dzieci i młodzieży drugie miejsca zajęły: Marta Kurek, Weronika  Drynda i Patrycja Drynda. Mateusz Drynda był czwarty, a Damian Litewka piąty. W biegu głównym na dystansie 10 km Bartosz Meduna w kategorii  M-I zajął 11. miejsce, a Michał Glibowski 20. miejsce.  W klasyfikacji generalnej kobiet trzecia była Grażyna Kowina – Świderek.

W krakowskim Memoriale Trenerów w biegu na 1000 m młodzików Mateusz Drynda uzyskał czas 2.49.17s (rek. życ.), a Damian Litewka 3.03.36 s (rek. życ.). Młodziczka Patrycja Drynda osiągnęła rezultat 3.28,71 s (rek. życ.), a Weronika Drynda 3.41.65 s.