waszeinterwencje

Mieszańcy ul. Hardego, którzy interweniowali w naszej redakcji w sprawie połamanego chodnika przy modernizowanym skrzyżowaniu al. Tysiąclecia z ulicami Dworską i M. Biema, mogą mieć powody do zadowolenia. Wkrótce w miejscu starych płyt chodnikowych pojawi się nowy trotuar.

Mieszkańcy skarżyli się, że wchodnik_biema22okół skrzyżowania są nowe chodniki, a na odcinku od ul. Hardego w stronę al. Tysiąclecia po zakończonej modernizacji poukładane zostaną stare, połamane płyty. Jak pisaliśmy kilka dni temu, teren, na którym znajduje się stary chodnik, należy do powiatu i do gminy. Z powodów finansowych w tym roku nie planowano już w tamtym rejonie żadnych prac.

Starosta wziął w sprawy w swoje ręce i zdecydował, że tak być nie może. – Po doniesieniach prasowych na ten temat umówiłem się z burmistrzem w tej sprawie. Ustaliliśmy, że gmina zakupi płytki, a w gestii powiatu będzie budowa chodnika. Chcemy to zrobić jak najszybciej – zapewnia starosta Jerzy Kwaśniewski.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pewien ktoś
pewien ktoś
12 lat temu

bardzo proszę się jeszcze wstawić za ciepłą wodą 🙂 w te wakacje nie było jej dwa tygodnie, teraz woda raz jest, a raz jej nie ma (na pewno w niektórych blokach).
bardzo proszę napisać, czy taka sytuacja jest naprawdę konieczna? jak sprawa ciepłej wody wygląda w innych miastach?

niby błahy problem, ale jeśli każdemu będzie to pasować to w końcu nikt z tym nic nie zrobi i każdy się za bardzo rozleniwi 🙂 myślę, że tu po prostu trzeba lepszej organizacji.

Olkuszaninek
Olkuszaninek
12 lat temu

.
CYTAT:
„Mieszańcy ul. Hardego, którzy interweniowali w naszej redakcji w sprawie połamanego chodnika przy modernizowanym skrzyżowaniu al. Tysiąclecia z ulicami Dworską i M. Biema, mogą mieć powody do zadowolenia. Wkrótce w miejscu starych płyt chodnikowych pojawi się nowy trotuar.”

Redakcja Przeglądu Olkuskiego na BURMISTRZA OLKUSZA! Kto jest za? Ja daję wielkiego PLUSA! 😆

czytelnik
czytelnik
12 lat temu

jednak kaska się znalazła-będą mniejsze premie dla władzy, ale przynajmniej lud będzie siedział cicho-proszę co potrafi zrobić jeden artykuł w „PO”-robią od ręki 😀

Młody
Młody
12 lat temu

Wstyd nie szacun, za takie drogi, chodniki i wiele innego olkuskiego dziadowstwa to opłacane przez nas władze i urzędnicy powinni opuścić głowy ze wstydu a nie oczekiwać uznania i podziękowań …

szacun
szacun
12 lat temu

Zamiast RONDA to do świateł dorzucili chodnik… no szacun Panowie!!!

xyz
xyz
12 lat temu

no to jeszcze chodnik wzdłuż Al. 1000-lecia do DK94 i będzie git 🙂