W Bukownie na ulicy Kolejowej samochód osobowy zderzył się z ciężarowym. Jedna osoba trafiła do szpitala. Na szczęście jej obrażenia nie wymagały hospitalizacji.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek (17.02.br.) na ulicy Kolejowej w Bukownie. Kierująca samochodem osobowym volkswagenem bora, na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z samochodem ciężarowym z naczepą (renault premium). Kobieta trafiła do szpitala. Na szczęście, mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nie doznała ona poważniejszych obrażeń i nie wymagała hospitalizacji. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

O rozproszenie uwagi kierowcy na drodze jest wyjątkowo łatwo. Czasami wystarczy chwila nieuwagi, by doprowadzić do zdarzenia, które może skończyć się poważnymi obrażeniami.

Policjanci zwracają się do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i przypominają, że najczęstszymi przyczynami wypadków jest niedostosowanie prędkości, niezachowanie odległości między pojazdami oraz zmęczenie kierowców.

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze