paragraf-blacha

Wszyscy ranni w wypadku w Michałówce (gmina Trzyciąż) żyją i znajdują się pod opieką najlepszych specjalistów. W najcięższym stanie jest 16-letni chłopiec, który przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej Szpitala Specjalistycznego Św. Barbary w Sosnowcu. Nadal jest nieprzytomny, a jego stan określany jest jako bardzo ciężki.

Dwie dziewczynki w wieku 14 i 16 lat, które trafiły do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie – Prokocimiu powoli wracają do zdrowia, ich stan poprawia się od piątku. Obie dziewczynki znajdują się już na sali ogólnej, są pod stałą opieką psychologów. Czeka je długa rehabilitacja. Lekarze mówią, że obie mają szansę na szybki powrót do zdrowia, a ich stan określają jako stabilny.

Zależy nam, aby dementować plotki i powtarzane bez jakiegokolwiek uzasadnienia „prawdy” na temat stanu zdrowia dzieci i okoliczności wypadku. Apelujemy, aby we wszystkim zachować umiar. To przede wszystkim tragedia pięciu rodzin, a ferowanie wyroków jest całkowicie nie na miejscu. Trwa śledztwo, prokuratorzy wspólnie z policjantami w stosowanym czasie ustalą przyczynę tego wypadku. W tej chwili wszyscy mamy nadzieję, że cała trójka szczęśliwie wróci do zdrowia i już wkrótce przy wsparciu najbliższych wróci do swoich bliskich, przyjaciół, koleżanek i kolegów ze szkoły.

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
Olkuszaninek Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Olkuszaninek
Olkuszaninek

Mądry, potrzebny głos! 🙂