18 grudnia 2012 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Olkuszu odbyło się kolejne z cyklu spotkań z przedszkolakami. Tym razem odwiedziło nas 72 małych gości z Przedszkola nr 7 i z Przedszkola Językowego. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Zima w Czwórce”.  Przedszkolaki obejrzały Jasełka, dekorowały papierowe bombki i śpiewały kolędy.

Gości przywitała pani dyrektor Anna Knapik życząc dzieciom udanej zabawy i miłego pobytu w naszej szkole. Jasełka  przygotowali uczniowie klas II a i V b pod czujnym okiem pań Ewy Chwast i Katarzyny Skalskiej. Oprawą muzyczną spotkania zajęła się pani Dorota Nowak, pod kierunkiem której przedszkolaki nauczyły się refrenu kolędy.

Kolejnym punktem wizyty miłych gości były spotkania z uczniami klas 1-3 w ich salach lekcyjnych. Pod kierunkiem nauczycieli i opieką starszych kolegów, przedszkolaki ozdabiały papierowe bombki. Małymi gośćmi opiekowały się klasa I a z wychowawcą panią Agatą Tomsią, klasa II b z panią Violą Waśniowską oraz dwie klasy III ze swoimi wychowawcami paniami Małgorzatą Dobrek i Renatą Dąbek. Ozdobione przez przedszkolaków bombki zostały zawieszone na specjalnie na ten cel przygotowanej choince. Na zakończenie nasi goście otrzymali pamiątkowe znaczki z logo szkoły.

Pani dyrektor Anna Knapik wręczając dyplomy – podziękowania, złożyła dzieciom i ich wychowawcom świąteczne życzenia. Całe spotkanie zakończyło się wspólnym odśpiewaniem kolędy. Kolejny raz nad sprawnym przebiegiem spotkania czuwała pani Jolanta Fatyga – koordynator spotkań w  „Czwórce”
Do zobaczenia wiosną – oczywiście w ,,Czwórce”!

057

0 222

 

0 54

0 22

0

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze