1

W Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu organizowanych jest kilka dużych konkursów dla najmłodszych, w których z powodzeniem startują dzieci z Przedszkola nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego. I tak już po raz czwarty odbył się Miejsko – Gminny Konkurs Plastyczny „MÓJ DZIEŃ W BIBLIOTECE”, będący podsumowaniem projektów: Edukacja z Disneyem i Cztery pory roku przedszkolaka. W tym konkursie w kategorii 4-latki trzecie miejsce zajęła Emilka Walkowiak z grupy „Wesołe Koziołki”, a w kategorii 5-latki Maja Łobodzińska zajęła miejsce pierwsze (również „Wesołe Koziołki”).

2

Natomiast w II edycji Konkursu Plastyczno-Literackiego „LIBRARY GRINDS MY ENGLISH” – BIBLIOTEKA SZLIFUJE MÓJ ANGILESKI, którego organizatorem jest oprócz biblioteki Centrum Języków Obcych IMPULS w Olkuszu, w kategorii klasy „0” pierwsze miejsce za zakładkę w formie brytyjskiej klasycznej budki telefonicznej zajęła Klaudia Makowska z grupy „Biedronki”.

3

I jeszcze w kooperacji biblioteki i Centrum Helen Doron w Olkuszu zorganizowana została III OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO przeznaczona dla dzieci z klas „0”, a w niej drugie miejsce zdobyła Maja Urbaniak z grupy „Biedronki”.

Przedszkole nr 3 (Anna Kaziród)

6

5

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze