orzel_agrobiznesu_wol1

„Patrycja & Paweł” oraz Bank Spółdzielczy w Wolbromiu znaleźli się w gronie osiemnastu laureatów XXXVIII edycji ogólnopolskiego konkursu o nagrodę Orła Agrobiznesu. Nagroda ta przyznawana jest za sukces rynkowy.

Firma „Patrycja & Paweł” z Kwaśniowa Górnego sięgnęła po statuetkę po raz drugi. W ubiegłym roku właścicielka przedsiębiorstwa Zofia Rydzyk odebrała tytuł Orła Agrobiznesu.rydzyk_orly2 Teraz, za dynamiczny rozwój i utrzymanie sukcesu rynkowego, firmie przyznano wyróżnienie Grand Prix. – To dla nas ogromna radość, nie spodziewaliśmy się, że po roku sięgniemy po takie laury. Dla mnie najważniejsze jest to, że nagroda przyznawana jest za jakość naszego pieczywa. Otrzymaliśmy Orła jako pierwsza piekarnia na południu kraju – mówi Zofia Rydzyk.
„Patrycja & Paweł” jest znana z wyrobów piekarniczych. Firmowy chleb zyskał miano „Najlepszego chleba z Małopolski” na VII Małopolskim Festiwalu Smaku w Krakowie, a jurajski sernik figuruje na liście produktów tradycyjnych województwa małopolskiego.

Orłem Agrobiznesu może pochwalić się również Bank Spółdzielczy w Wolbromiu. Placówka kierowana przez Witolda Myszora stale się rozwija – poza centralą w Wolbromiu ma oddziały w m. in. Olkuszu, Charsznicy, Pilicy, Łazach i Żarnowcu. Zarząd banku dokłada wszelkich starań, by poprawić sytuację lokalową w swoich oddziałach. Kosztem dużych nakładów finansowych prowadzone są tam inwestycje modernizacyjne i remonty kapitalne.
Podczas uroczystej gali tytuł i nagrodę Srebrnego Promotora Orłów Agrobiznesu za rekomendowanie baorzel_agrobiznesu_wol3nku otrzymał  burmistrz Wolbromia Jan Łaksa. – Nas bank działa prężnie, z myślą o klientach. To dobra firma z czysto polskim kapitałem – mówi burmistrz Łaksa.

O konkursie: Organizatorem konkursu o Orła Agrobiznesu  jest warszawska Agencja Promocyjno – Wydawnicza  EMS. Nagrody przyznaje Kapituła (przewodniczącym jest poseł na Sejm RP-Franciszek J. Stefaniuk) złożona ze specjalistów do spraw badań rynkowych, wizerunku firmy, oceny wiarygodności, marketingu, technologów żywności, ekonomistów. O nagrodę mogą ubiegać się wszystkie firmy z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia, firmy handlowe oraz banki działające na rzecz agrobiznesu i firmy handlu spożywczego. Do tej pory uhonorowano 261  laureatów. Po roku każdy z nich może ubiegać się o Orla Agrobiznesu Grand Prix. Honorowy patronat nad nagrodą sprawuje od początku wicemarszałek Sejmu RP. Obecnie honorowym patronem jest wicemarszałek  Eugeniusz Grzeszczak.

Fot. Agencja Promocyjno – Wydawnicza  EMS, UMiG Wolbrom

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aster
Aster
12 lat temu

[quote name=”Piękny”]Jak widzę tego ORŁA po prawej to mam ubaw po pachy ! : 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 :lol:[/quote]
to jakiś nielot tak z prawej to ex buchajowski tzw. rasa siwa

Piękny
Piękny
12 lat temu

Jak widzę tego ORŁA po prawej to mam ubaw po pachy ! : 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆