logo_zielone_swiatlo

Klub Zielone Światło pod patronatem Starosty Olkuskiego zaprasza do udziału w warsztatach na temat „Żyć pełnią życia w obliczu choroby”. Warsztaty przeznaczone są dla osób  z  chorobą nowotworową oraz  dla osób wspierających. Warsztaty są bezpłatne i trwają 20 godzin. Odbędą się 14-18 maja 2012 r w godzinach od 10.00 do14.00 w Osiedlowym Klubie Przyjaźń w Olkuszu ul Legionów Polskich 14.

Celem warsztatów jest:
– uświadomienie chorym i ich najbliższym, że można skutecznie walczyć z rakiem,
– wymiana doświadczeń,
– zrozumienie, że elementem terapii jest kontakt z innymi osobami bo chory na raka nie musi zrywać kontaktów towarzyskich, a wręcz odwrotnie, powinien czynnie włączyć się w działania środowiska.

Warsztaty poprowadzą mgr Ewelina Sitarska – pedagog, psychoterapeutka Gestalt oraz mgr Joanna  Dreżewska – psychoterapeutka Gestalt,   pracownik naukowy Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. W ramach warsztatów istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem mgr Esterą Różycką.

Warunkiem udziału w warsztatach jest nadesłanie do 1 maja 2012 r. ankiety  zgłoszeniowej na adres Klubu Przyjaźń ( ankieta do pobrania ze strony www.swdw.pl w zakładce Klub Zielone Światło) lub poprzez kontakt z Osiedlowym Klubem Przyjaźń   Olkusz, ul. Legionów Polskich 14

Wszystkich dodatkowych informacji udzielają:                                                                                                       

Ewelina Sitarska tel. 660 830 933 w godzinach 8.00 -13.00                                                                                       

Joanna Dreżewska tel 785 135 255 w godz. 13.00 -17.00
Ankieta zgłoszeniowa – do pobrania

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze