Miniony weekend nie należał do udanych dla młodziczek SPR Olkusz. Na hali sportowej w Skale górowały tym razem drużyny z Nowego Sącza. Najpierw olkuszanki zagrały słaby mecz z Olimpią, potem przegrały z Beskidem.
Olkuskie młodziczki zagrały słaby mecz. Nie wychodziło wszystko – obrona, rzuty, do tego zdarzało się mnóstwo błędów.

Dziewczęta traciły bardzo dużo piłek w polu. Połowa bramek do olkuskiej bramki wpadła po błędach naszych zawodniczek w ataku. Olkuszanki w pierwszej połowie rzuciły tylko 4 bramki – przeciwniczki zaś 10. W drugiej połowie było jeszcze gorzej. Olimpia była wprawdzie lepsza, ale wygrała zdecydowanie za wysoko – 8:22.
Liczyliśmy, że nasze młodziczki zrehabilitują się w drugim meczu, rozgrywanym tego samego dnia z Beskidem Nowy Sącz. Nie udało się, choć przewaga była tym razem znacznie mniejsza. Pierwszą połowę olkuszanki przegrały tylko trzema bramkami. Jednak w drugiej części spotkania Beskid powiększył przewagę i mecz zakończył się przegraną 14:20.
Bramki strzeliły:
SPR Olkusz – Olimpia I Nowy Sącz: Paulina Leńczuk – 4, Klaudia Kula – 1, Katarzyna Kołoda – 1, Adriana Shtanhret – 1, Agata Łój – 1.
SPR Olkusz – Beskid Nowy Sącz: Paulina Leńczuk – 4, Katarzyna Kołoda – 4, Klaudia Kula – 3, Agata Łój – 2, Adriana Shtanhret – 1.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze