1lo

Miło nam poinformować, że decyzją Internautów głosujących na projekty konkursowe na stronie www.projektzklasa.pl, I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu otrzymało grant w wysokości 2000 zł. Nagroda zostanie przeznaczona na dofinansowanie realizacji projektu edukacyjnego „ Przygoda w Słowackim Raju ”.

Uczniowie Naszego Liceum, będą uczestniczyć w projekcie edukacyjnym zorganizowanym na Słowacji i w Zakopanym podczas którego reprezentacje wszystkich klas szkoły będą rywalizować wykonując różne zadania rozwijające wiedzę i umiejętności oraz odbędą kurs tańca towarzyskiego prowadzony przez zawodowego wodzireja. 

Organizatorem konkursu na projekty edukacyjne było Wydawnictwo Nowa Era z Warszawy. Konkurs był oceniany w dwóch kategoriach : kapituła konkursu przyznała 10 grantów po 2000 zł i internauci przyznali również 10 grantów po 2000 zł każdy. W sumie zgłoszono 659 projektów do konkursu.

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i sympatykom I Liceum Ogólnokształcącego w Olkuszu za głosy oddane na Nasz projekt. Mamy nadzieję, że w następnej edycji będziecie również z Nami.  Gratulujemy już po raz trzeci, bo to sukces całej społeczności I LO i przyjaciół szkoły.

I LO w Olkuszu

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze