1lo

Miło nam poinformować, że decyzją Internautów głosujących na projekty konkursowe na stronie www.projektzklasa.pl,  I  Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego  w Olkuszu,  jako jedyna szkoła w powiecie olkuskim a zarazem jedna z dziesięciu w Polsce,  otrzymało grant  w wysokości  2000 zł. Nagroda zostanie przeznaczona na dofinansowanie realizacji projektu edukacyjnego „ Każdy ma swój Giewont ”. Dodatkową nagrodą jest uzyskanie certyfikatu „ Dobrze zaprojektowanej szkoły”.  Uczniowie Naszego Liceum  będą uczestniczyć w projekcie edukacyjnym zorganizowanym w Zakopanem. W roku jubileuszowym ( 100 lat istnienia I LO ) oprócz atrakcji górskich chcemy spotkać się z pracownikami TOPR na szkoleniu dotyczącym bezpieczeństwa w górach.

Organizatorem konkursu na projekty edukacyjne  było Wydawnictwo Nowa Era z Warszawy. Konkurs był oceniany w dwóch kategoriach : kapituła konkursu przyznała 10 grantów po 2000 zł i internauci przyznali również 10 grantów po 2000 zł każdy. W sumie zgłoszono ponad  600 projektów do konkursu.  
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i sympatykom I Liceum Ogólnokształcącego w Olkuszu za głosy oddane na nasz projekt. Mamy nadzieję, że w następnej edycji będziecie również z nami.
Gratulujemy, bo to sukces  całej społeczności  I LO i przyjaciół  szkoły.

I LO w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze