wirtualny menedżer4

W dniach 9-10 czerwca 2015r., w pięknym Kampusie Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej k. Rzeszowa,  odbył się finał konkursu „Wirtualny Menedżer III” organizowany przez fundację „Na rzecz nauki i edukacji – TALENTY” wraz z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Narodowym Bankiem Polskim, w którym drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu o nazwie „Szprycha” zajęła I miejsce.  Celem tego innowacyjnego projektu było  zdobycie umiejętności zarządzania firmą i wykształcenie postaw przedsiębiorczości. Konkurs skierowany był  do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z  województw: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. W finale brało udział osiem 3-osobowych drużyn. Naszą Szkołę reprezentowali  Michał Kiełtyka (3b), Szymon Kasprzyk (2e) i Tomasz Czarnota (2e). Każdy finalista czuł się wygranym, ponieważ wszyscy zostali nagrodzeni.

wirtualny menedżer

Wśród nagród ufundowanych przez Narodowy Bank Polski znalazły się 3 tablety , powerbanki, cyfrowe aparaty fotograficzne , odtwarzacze MP4. Wręczono także  przeróżne upominki WSIiZ oraz książki o tematyce ekonomicznej.

wirtualny menedżer2

Opiekunem merytorycznym był mgr Grzegorz Kaszewski, natomiast  podczas finału opiekę nad uczniami sprawowała mgr Janina Wojas.

Serdecznie gratulujemy!

I LO w Olkuszu

wirtualny menedżer3

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze