157 uczniów z sześciu olkuskich szkół ponadgimnazjalnych wystartowało w zawodach Powiatowej Korespondencyjnej Ligi Lekkoatletycznej. Zawodnicy startowali w biegach na: 100, 400 i 800 m, sztafecie 4 x 100 m oraz skoku w dal i pchnięciu kulą.
Wśród dziewcząt najlepiej spisały się uczennice z II LO. Drugie miejsce zajęły dziewczyny z ZS nr 3, tzecie z IV LO, a czwarte z ZS nr 4. Podobnie ułożyła się klasyfikacja w grupie chłopców – zwyciężyli uczniowie z II LO, przed ZS nr 3, IV LO i I LO. Na piątej lokacie uplasowali się chlopcy z ZS 1, a na szóstej z ZS nr 4.
W każdej z konkurencji brano pod uwagę dwa najlepsze wyniki, które przeliczano na punkty. Indywidualnie najwięcej punktów zgromadził Tomasz Smółka z I LO oraz Małgorzata Wójcik z II LO. Dwie najlepsze drużyny zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego. Organizatorem zawodów był Marcin Bujas z ramienia Szkolnego Związku Sportowego.