olimpiada ang 2016www

10 maja 2016 r. w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w olkuskiej Bibliotece odbyła się III OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO, zorganizowana przez Centrum Helen Doron w Olkuszu oraz Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Olkuszu. Olimpiada przeznaczona była dla uczniów klas „0” z przedszkoli gminy Olkusz, uczęszczających na zajęcia języka angielskiego w przedszkolu. Celem Olimpiady z Języka Angielskiego było rozwijanie pasji i kształtowanie umiejętności zdobywania wiedzy oraz budzenie i rozwijanie wśród dzieci zainteresowań językiem angielskim, a także stwarzanie możliwości szlachetnego współzawodnictwa w rozwijaniu swoich uzdolnień oraz prowadzenie działań na rzecz wyrównywania szans edukacyjnych dzieci.

W czasie, kiedy prace konkursowe były sprawdzane, uczniowie przedszkoli wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez lektorki z Centrum Helen Doron w Olkuszu. I miejsce zdobył Szymon Morawski z Przedszkola w Zedermanie, II miejsce ex aequo zdobyli: Maja Urbaniak z Przedszkola Nr 3 W Olkuszu oraz Dominik Chochół z Przedszkola w Zedermanie.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody ufundowane przez Centrum Helen Doron w Olkuszu oraz olkuską Bibliotekę, a zdobywca I miejsca otrzymał dodatkowo kupon na bezpłatny trymestr nauki w Centrum Helen Doron w Olkuszu oraz puchar Helen Doron dla siebie i przedszkola. Wręczenie pucharu dla zwycięskiego przedszkola odbędzie się 22 maja 2016 r. w MOK w Olkuszu, podczas uroczystej Gali End of The Year Show.
Zwycięzcom gratulujemy!

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze