Trzyciąż remontuje drogi

droga Imbramowice2

Dzięki dofinansowaniu z funduszy budżetu województwa małopolskiego, z puli związanej z wyłączeniem produkcji gruntów rolnych, dawniej FOGR, gmina Trzyciąż w najbliższym czasie zmodernizuje kolejne trzy odcinki dróg dojazdowych do pól.

Kosztem 94 600 zł, z czego 47 400 zł będzie pochodziło z budżetu gminy zostanie utwardzony odcinek o długości 475 metrów zniszczonej drogi dojazdowej do pól w Ściborzycach. 470-metrowy odcinek podobnej drogi w Imbramowicach zostanie zmodernizowany dzięki dofinansowaniu w wysokości 56 800 zł - koszt całości robót ma wynieść 113 800 zł. Trzecia zaplanowana do remontu droga o długości 375 metrów znajduje się w Jangrocie. Koszt tego zadania to 93 200 zł z czego 86 767 będzie pochodziło z budżetu gminnego.

Na wszystkich zaplanowanych do remontu drogach planowana jest częściowa wymiana podbudowy, wykonanie nawierzchni asfaltobetonowej i uzupełnienie poboczy. Prace wykona wybrane już w przetargu Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Olkuszu.

Dodatkowo w najbliższym czasie będzie także wykonany, sfinansowany wyłącznie ze środków własnych gminy, remont ponad trzystumetrowego odcinka drogi gminnej w Trzyciążu. Prace, które wyceniono na 159 241 zł, również wykona olkuskie PRD.

DSC 1782

DSC 1785

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!