1

Ach, jak zabrzmiało! Radość dla uszu i duszy… Wszyscy szaleli jak poparzeni – nie można się było oprzeć. Poparzeni Kawą Trzy, wspaniały zespół pop rockowy oraz ska zagrał 9 grudnia na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu. I to jak zagrał!

Zespół tworzą głównie dziennikarze Radia Zet i RMF FM. Ich muzyka to różne style – rock, punk i ska. „Byłaś dla mnie wszystkim” czy „Kawałek do tańca” – kto ich nie słyszał?

 

3

Najlepsze z połączeń: talent, inteligencja i wspaniałe poczucie humoru, to oni: Roman Osica – wokal, saksofon; Krzysztof Zasada – gitara, wokal; Marian Hilla – saksofon tenorowy, wokal; Wojciech Jagielski – perkusja; Mariusz Gierszewski – gitara basowa; Krzysztof Tomaszewski – trąbka; Jacek Kret – puzon.

4

Autorem wszystkich świetnych tekstów zespołu, przy których nie sposób się nie uśmiechnąć, choć czasem melancholijnie, jest Rafał Bryndal. Wieść niesie, że na teksty twórcy mają wpływ jego aktualne miłości i zadurzenia. Jeśli to prawda, niech będzie zakochany bez przerwy. Wielbiciele tylko na tym skorzystają.

5

Reżyserem dźwięku jest Andrzej „Bestia” Karp. Niepowtarzalną charakterystykę tego producenta, realizatora i dźwiękowca znajdziecie na stronie zespołu http://poparzeni.pl/, którą szczerze polecamy; można poczytać, posłuchać i zachwycić się. Mieliśmy też prezentację na żywo – Wojciech Jagielski przedstawiał pokrótce każdego z członów zespołu, zagłuszany nieco wybuchami żywiołowego śmiechu.

2

To był fantastyczny wieczór z fantastycznymi mężczyznami i fantastyczną muzyką. Publiczność szalała! Nikt nie zawracał sobie głowy siadaniem. Bawiliśmy się cudownie, wszyscy roześmiani, roztańczeni i szczęśliwi. I tak nam na resztę wieczoru zostało… Huragan oklasków, wiwaty, bis! I jeszcze, jeszcze… Jeszcze nie raz i nie dwa Poparzeni Kawą Trzy w Olkuszu, prosimy, BIS!

MOK Olkusz

6

7

8

9

10

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze