tiry 94

W poniedziałek 13 kwietnia około godz. 7:30 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 94 z ulicą Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu, doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Mieszkaniec Łodzi, który nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i najechał na tył mercedesa przewoził piasek. W wyniku kolizji, część ładunku wysypała się na jezdnię. Utrudnienia w ruchu trwały ponad cztery godziny, bowiem z asfaltu usuwano nie tylko piasek, ale także plamę oleju. W tej chwili ruch na „krajówce” odbywa się już płynnie.

Policja ukarała sprawcę kolizji stosownym mandatem. Kierowca tira, który najechał na tył ciężarowego mercedesa otrzymał 6 punktów karnych i 500 zł. Do zdarzenia doszło tuż przed sygnalizacją, gdzie zamontowane kamery mają rejestrować wykroczenia kierowców, przejeżdżających przez skrzyżowanie na czerwonym świetle.

tiryy 94

Fot. KPP Olkusz

 

8
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
8 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
iTiBMWMłodyBaripavv Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rysiek
Rysiek

No to poprawili bezpieczeństwo. Teraz takich news będzie w 3 d..y .

al
al

Dokładnie. Teraz dopiero tam bedzie najechań.

KOZA
KOZA

WIEM.STALAM TAM W KORKU ZEBY PRZEJECHAC.

pavv
pavv

Przecież te kamery nie służą poprawianiu bezpieczeństwa, a tylko i wyłącznie wyciąganie kasy z kieszeni kierowców w mniej lub bardzie uzasadniony sposób. Dobrze, że na skrzyżowaniu obok Kerfóra nie postawili bo by korki do skrętu na Wolbrom czy też do skrętu z ul. Rabsztyńskiej w kierunku Krakowa miały po pół kilometra.

Bari
Bari

[quote name=”pavv”]Przecież te kamery nie służą poprawianiu bezpieczeństwa, a tylko i wyłącznie wyciąganie kasy z kieszeni kierowców …/quote] A jakby się znalazł sponsor na zamontowanie skundomierza odliczający kiedy nastąpi zmiana świateł to miasto się zgodzi ?
Panie Piotrze Kubiczek proszę zbadać temat.

Młody
Młody

Decydenci wykrzesali z siebie odrobinę litościwego sumienia i na lato a nie na śliską zimę kierowców złupić postanowili …

BMW
BMW

Po wypadku Policja kierowała ruchem. Jak wiadomo Policjant jest w pierwszy w kolejności do przestrzegania zasad na drodze. Dużo dzisiaj ludzi przejechało na czerwonym świetle,bo Policja tak nakazywała, ale nikt nie wie jaki zarys obrazu ma kamera. Nie zdziwię się jak niektórzy dostaną mandat za pół roku a przecież nikt o tym pamiętać nie będzie. Także kto dzisiaj przejechał na czerwonym świetle szczególnie skręcają na ulicę. K.K. Wielkiego niech lepiej to sobie odnotuje, bo Policja będzie mieć w swoim archiwum te dane i można się wtedy wytłumaczyć dlaczego przejechało się na czerwonym świetle. Przecież w tym kraju to wszystko jest… Czytaj więcej »

iTi
iTi

Kamery jeszcze nie działają ,a już widać jak poprawiają bezpieczeństwo.he he