straz miejska

Olkuski magistrat nie znalazł jeszcze odpowiedniego komendanta Straży Miejskiej. Właśnie ogłoszono drugi nabór na to stanowisko.

 

W czerwcu władze gminy rozpoczęły poszukiwania kandydata na stanowisko komendanta miejskich strażników. Na urzędowe ogłoszenie odpowiedziały cztery osoby. W ubiegłym tygodniu przeprowadzane były rozmowy kwalifikacyjne. Nabór zakończył się jednak fiaskiem. W Biuletynie Informacji Publicznej magistratu czytamy, że „(…) komisja uwzględniając poziom wiedzy, poszczególnych cech i umiejętności kandydatów stwierdza, że nie posiadają oni odpowiednich predyspozycji do wykonywania pracy na określonym w naborze stanowisku”.

Dzisiaj na gminnej stronie ukazało się ogłoszenie o ponownym naborze. Kandydat na komendanta powinien mieć m. in.: polskie obywatelstwo, co najmniej 21 lat, uregulowany stosunek do służby wojskowej, wyższe wykształcenie, co najmniej 5 – letni staż pracy w oparciu o umowę o pracę, nienaganną opinię, prawo jazdy kat.”B”. Niezbędna jest dobra znajomość zagadnień z zakresu funkcjonowania administracji publicznej. Kandydat oczywiście nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo skarbowe lub ścigane z oskarżenia publicznego. Wymagana jest też sprawność fizyczna i psychiczna.

Do dodatkowych wymagań zaliczono: znajomość przepisów (kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia, kodeksu karnego, kodeksu postępowania karnego, ustawy prawo o ruchu drogowym), ukończenie kursu podstawowego strażników gminnych, posiadanie stażu pracy w służbach mundurowych zapewniających porządek i bezpieczeństwo, nieskazitelność charakteru, umiejętność pracy w zespole, samodzielność i konsekwencję w realizacji zadań, umiejętność organizacji i planowania pracy, wysoką kulturę osobistą i życzliwość w kontaktach interpersonalnych, odporność na stres, zdolność podejmowania trudnych i szybkich decyzji, kreatywność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu pracy oraz dyspozycyjność.

Termin nadsyłania aplikacji mija 31 lipca. Czy tym razem uda się wyłonić nowego komendanta? 

 

67
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
67 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
PeterMlongpleySzambonurekErnest Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PXT
PXT

Nawet będąc tym komendantem wcale nie widzę konieczności narażania się, bo utarło się tak jakby to miało być nieuchronne. Można wręcz przeciwnie- nawet zyskać wdzięczność i szacunek mieszkańców, ale trzeba tylko wykonać jedną czynność: Włączyć zdrowy rozsądek i nie zasłaniać swoich poczynań przepisami, bez grama wyobraźni. Ba nawet by wystarczyło żeby ich nie naciągać w swoją stronę tylko stosować obiektywnie z dozą człowieczej elastyczności wobec ich bezdusznej niedoskonałości a często i bzdurności. No i pracowitość w aktywnym wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom ogółu mieszkańców. Owszem narażać się też trzeba, ale tylko złodziejom, śmieciowym niechlujom czy też uporczywym socjopatom, których trzeba umieć indywidualnie… Czytaj więcej »

majk
majk

Na to niewdzięczne stanowisko nadawałaby się tylko osoba pochodząca spoza gminy, a nawet spoza powiatu olkuskiego. Która nie będzie bała się narazić. Proponuję przenieść na to stanowisko prezesa Wodociągów, bo dojeżdża z Krakowa :p

...
...

Załóżmy, że przyjmą jakiegoś następnego kandydata na komendanta a później będą się musieli „gingać” jakie tu nowe stanowisko dla niego utworzyć w przyszłości, bo repertuar stanowisk fikcyjnych już jest tak wyeksploatowany… hmmm może coś zaproponuję: np- biuro kryzysowe do walki z zagrożeniami od strony Alkaidy i Państwa Islamskiego. Wiadomo trzeba myśleć przyszłościowo.

Peter
Peter

zlikwidować straż miejską jak w innych miastach; kasa w urzędzie na inwestycje;

@
@

Oni się prawie nigdy nie przedstawiają, większość to zakompleksione (moderacja) co im się wydaje że dzierżą duuuużo władzy. A po prostu bezprawnie nadużywają uprawnień potrzebnych do takiej służby zapominając, że to nie władza tylko służba. SŁUŻBA!
Niektórym to by trzeba było nawet dawać na służbę pustą kaburę. Wiecie dlaczego w UK są bardzo kulturalni?

PXT
PXT

Do „biurokracja”: Nie było ucieczki i gonitwy. Był tylko zwyczajny odmyk i wymyk i takie ćwiczonka lightowe z ciałami niebieskimi. 🙂

PXT
PXT

Do #57: Nie reagował na propozycję „poznania się” od personaliów, a po następnym wezwaniu do przedstawienia się odparł, że on tu jest od zadawania pytań- czy coś w tym rodzaju i tak do samego końca mimo „nalegań” zatajał te swoje personalia, które poznałem dopiero na konfrontacji.

...
...

[quote name=”M”]Dyskryminacja ze względu na dotychczasową formę zatrudnienia!?
wymagany „… co najmniej 5 – letni staż pracy w oparciu o umowę o pracę …”
Ten zapis wyklucza możliwość kandydowania, na przykład niezależnym prawników wykonujących WOLNY ZAWÓD co oznacza, że nie są zatrudnieni na umowę o pracę!
Ze „śmieciówki” nie wystartujesz na to stanowisko.[/quote]
Cenna uwaga, ale tak ogólnie na to patrząc to tak jakby rozpatrywać poszukiwania kapłana dla wyznawców pastafarianizmu Latającego Potwora.

M
M

Dyskryminacja ze względu na dotychczasową formę zatrudnienia!?
wymagany „… co najmniej 5 – letni staż pracy w oparciu o umowę o pracę …”
Ten zapis wyklucza możliwość kandydowania, na przykład niezależnym prawników wykonujących WOLNY ZAWÓD co oznacza, że nie są zatrudnieni na umowę o pracę!
Ze „śmieciówki” nie wystartujesz na to stanowisko.

longpley
longpley

[quote name=”Kosmaty”]Ciekawi mnie którzy to tacy mądrzy radni RM i podpisali takie oświadczenie , moze to cała 23 osobowa Rada , a moze Dudi z Mrową Kwachem i Kmita , zreszta wcale bym sie nie zdziwił gdyby tak było ,czyli co Piasnik wysłał na bój z Piasnym swoich przydupasow ? , czy Burmistrz juz sam nie jest w stanie nic zrobic a te pacholęta jak te barany na rzeź idą , Piasnik pierdnie i cała RM za nim , oj nie takich radnych wybieraliśmy a co na to Ozdoba, krzykacz pisowski czy obronca Pomorzan Mrówka ,co Piasnik wam obiecał ze… Czytaj więcej »

...
...

[quote name=”PXT”]…Nie chcieli się przedstawić, więc i ja odmówiłem… .[/quote]
[quote name=”biurokracja”] ..tego ich uczyli w szkole policyjnej…więc czego się spodziewałeś? inteligentnej dyskusji…[/quote]
Policjant ma OBOWIĄZEK z urzędu żeby przed legitymowaniem kogokolwiek samemu się wpierw przedstawić i nawet okazać legitymację służbową- myślisz że tego ich zapomnieli nauczyć tych prostych chłopaków? A może se zapomnieli podstawowych PROCEDUR?
Pytanie do PXT. Co ci powiedzieli? Że nie mogą? Czy że nie chcą ? Bo z opisu wynika, że to główny powód całej awantury.

biurokracja
biurokracja

[quote name=”PXT”]Do Tolka. Było ich z początku dwóch . Nie chcieli się przedstawić, więc i ja odmówiłem, więc przystąpili do obezwładniania mnie w celu przeszukania, ale im się to nie udało, bo się po prostu wyrwałem, więc wezwali „posiłki”. Podczas gdy samochód SM (nie wiem dlaczego akurat ich wezwali a nie swoich) jechał na kogutach (było ciemno) i gdy bNie wiem czy ty byś sobie poradził gdyby czterech chłopów się uwaliło na ciebie leżącego i cię przydusiło do ziemi. .[/quote]To po cholere żeś się wyrywał i nie chciał pokazać im dokumentów? W ten sposób podświadomie prowokujesz i dajesz do zrozumienia… Czytaj więcej »

Szambonurek
Szambonurek

Niektórzy moi znajomi twierdzą, że żadnych forum nie należy czytać bo to strata czasu, szambo itp. pewnie w tym i jest coś racji, ale tak do końca się z nimi nie zgodzę- sam fakt, że gospodarz -Przegląd Olkuski sam zachęca do dyskusji czytelników (nawet w formie anonimowej- nie ważne) Kto mądry i tak wycedzi z tej zupy gnojowej istotne informacje. Ja tam osobiście dużo bym nie wiedział gdyby nie te szczere- bo anonimowe dyskusje. 🙂

Ernest
Ernest

Nie będę nowatorski i przyłączę się do opinii większości. Straż Miejska w Olkuszu jest potrzebna tylko do generowania kosztów, – miał w niej przez wiele lat zatrudnienie przyjaciel ówczesnego burmistrza, który go powołał.Nasi włodarze; miejski i powiatowy, zachowują się jak dzieci w piaskownicy, -pokłócili się i zabawki każdy ciągnie do siebie, chociaż każdy z nich ma swoje kompetencje, które powinien realizować dla dobra społeczeństwa. Nie jest tajemnicą, że Piaśnik otrzymał trochę więcej głosów w II-turze, gdyż Olkuszanie obawiali się szczeniackich pomysłów młodego jeszcze Kmity. Na pewno nie oceniano dorobku, bo po prostu go nie było.Czy była to pomyłka – oceńmy… Czytaj więcej »

Kosmaty
Kosmaty

Ciekawi mnie którzy to tacy mądrzy radni RM i podpisali takie oświadczenie , moze to cała 23 osobowa Rada , a moze Dudi z Mrową Kwachem i Kmita , zreszta wcale bym sie nie zdziwił gdyby tak było ,czyli co Piasnik wysłał na bój z Piasnym swoich przydupasow ? , czy Burmistrz juz sam nie jest w stanie nic zrobic a te pacholęta jak te barany na rzeź idą , Piasnik pierdnie i cała RM za nim , oj nie takich radnych wybieraliśmy a co na to Ozdoba, krzykacz pisowski czy obronca Pomorzan Mrówka ,co Piasnik wam obiecał ze tak… Czytaj więcej »

...
...

[quote name=”ola”]dziś dwóch strażników chodziło po sklepach na Kazimierza Wielkiego i gorączkowo rozmawiało z ludźmi….szukali chętnych na komendanta? 😆 ;-)[/quote]
Moim zdaniem ocieplali se wizerunek, bo pewnie czytają na forach i mają pełno w porach, że w końcu Pan Burmistrz się przełamie i pójdzie po rozum do głowy.

PXT
PXT

Do Tolka. Było ich z początku dwóch (policjantów). Nie chcieli się przedstawić, więc i ja odmówiłem, więc przystąpili do obezwładniania mnie w celu przeszukania, ale im się to nie udało, bo się po prostu wyrwałem, więc wezwali „posiłki”. Podczas gdy samochód SM (nie wiem dlaczego akurat ich wezwali a nie swoich) jechał na kogutach (było ciemno) i gdy brakowało mu dosłownie kilkudziesięciu metrów wówczas mnie zaatakowali nagle z zaskoczenia, synchronizując akcję bezpośrednio zanim dojadą SM, abym nie zdołał się po raz kolejny wyrwać. SM zastała więc sytuację szarpaniny którą policjanci sprowokowali, tak więc „odruchowo” im pomogli. Nie wiem czy ty… Czytaj więcej »

tolek
tolek

[quote name=”PXT”]Żeby to jeszcze nic nie robili to pół biedy. Ale robią szkody. Wiem co mówię, bo jestem „odbiorcą” takiej szkody. Co prawda nie zrobili jej sami od siebie, ale bezmyślnie uczestniczyli w jej pogłębieniu chociaż mogli jej zapobiec. Co dla mnie skończyło się niepożądanym leczeniem i półtoraroczną rehabilitacją, takie rzeczy się pamięta do końca życia zwłaszcza, że nawet nie przeprosili.[/quote]
to może prokurator powinien sie tym zająć. Raz czytam że policjanci cię uszkodzili, innym razem strażnicy. Ilu ich było ? przecież jeśli to 2 x2 lub więcej to jesteś niezły rambo. a co z nimi żyją?

olek
olek

polak to takie dziwne zwierze – sam nic lub niewiele zrobi , anonimowo wyżywa się się w necie. wstyd. zawsze źle

czytam i wstydzę się
czytam i wstydzę się

[quote name=”ola”]Apel do Pana Burmistrza : Straż miejską trzeba zlikwidować !!! Jest po prostu niepotrzebna…
Oni nic nie robią pożytecznego… lepiej te pieniądze przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego[/quote]
A co chciałabyś może to co piszesz to metoda na Kukiza

czytam i wstydzę się
czytam i wstydzę się

[quote name=”biurokracja”]uregulowany stosunek do służby wojskowej?
Jakiej służby? Przecież pobór do wojska został zniesiony kilka lat temu :lol:[/quote]

trochę pomyśl to nie boli

krytyk PO
krytyk PO

wyjątkowo aktywni służalczy „dziennikarze” tej „gazety”

H20
H20

KTO ZA TEN SPONSOROWANY ARTRYKÓŁ PŁACI

biurokracja
biurokracja

uregulowany stosunek do służby wojskowej?
Jakiej służby? Przecież pobór do wojska został zniesiony kilka lat temu 😆

Młody
Młody

„Oświadczenie Rady Miejskiej i Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz”

przeczytałem, sam bym się do takiego niczego, byle jak napisanego, nie przyznał a tu proszę burmistrz i radni autorami, jakby nie było spraw ważnych lub poważnych, a czy już wiedzą gdzie są płyty i kostka ze starej nawierzchni rynku i oświadczenie stosowne wydadzą, czy dalej milczeć będą, czy może Piasnemu poszukiwania zlecą …

zapiekanka
zapiekanka

Paweł Piasny przynajmniej nie rzuca obietnic na wiatr.

olek
olek

[quote name=”PXT”]”Panie Starosto! To jest nasze miasto, które kochamy i dla niego i jego mieszkańców będziemy pracować. ” – Pisze Rada Miasta i Pan Burmistrz w artykule sponsorowanym pod którym jest wyłączona możliwość dodawania komentarzy, więc piszę tu: Panie Burmistrzu i Szanowna Rado Miasta jeśli kochacie to miasto rzeczywiście i chcecie pracować dla jego mieszkańców nie wywalajcie już środków na utrzymywanie SM. Nie zawracajcie sobie też głowy na szukanie człowieka na zbyteczny wakat.[/quote] Ja również się przyłączę: Szanowni Radni : Zamiast pobierać opłaty za parkowanie lepiej zlikwidować straż miejską….będzie z tego więcej pieniędzy a ludzie będą wam bardziej wdzięczni… to… Czytaj więcej »

PXT
PXT

„Panie Starosto! To jest nasze miasto, które kochamy i dla niego i jego mieszkańców będziemy pracować. ” – Pisze Rada Miasta i Pan Burmistrz w artykule sponsorowanym pod którym jest wyłączona możliwość dodawania komentarzy, więc piszę tu: Panie Burmistrzu i Szanowna Rado Miasta jeśli kochacie to miasto rzeczywiście i chcecie pracować dla jego mieszkańców nie wywalajcie już środków na utrzymywanie SM. Nie zawracajcie sobie też głowy na szukanie człowieka na zbyteczny wakat.

ola
ola

dziś dwóch strażników chodziło po sklepach na Kazimierza Wielkiego i gorączkowo rozmawiało z ludźmi….szukali chętnych na komendanta? 😆 😉

Paweł615
Paweł615

Jak go znajdą, to dać mu na dzień dobry z 10 lat na Montelupich za ukrywanie się.

xvxvxv
xvxvxv

[quote name=”vvvvv”]NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!
a ty york wiesz co wojsko[/quote]
Jakby cię york ścignął to pot po d…ie lał by ci się strumieniami.

...
...

[quote name=”baca”]A po co poszukiwać, może zlikwidować tych menadżerów od babć z pietruszką a kasę przekazać na policję.W nocy chuligaństwo się szerzy ale wtedy nasi „strażnicy teksasu” śpią śniąc o podwyżkach.Panie burmistrzu szkoda każdego grosza jest tyle potrzeb.[/quote]
Zlikwidować ok. ale żadnej kasy NIE przekazywać żadnym innym nierobom, bo z jakiej niby racji. Zostawić w budżecie albo spłacić nią kolejną ratę długu.

bezsens
bezsens

Co za debilny tytuł! Kto poszukiwany? Wysłaliscie list gonczy! Szmery banery, fiku miku, robienie szumu, tylko patrzyc swojaka 😥 a tak na marginesie po co komu straż miejska?

vvvvv
vvvvv

NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!
a ty york wiesz co wojsko

...
...

Ciągły niedosyt parkingów wynika z nieproporcjonalnie rosnącej zgęstki użytkowników aut do powierzchni miasta, którą trzeba by pociągnąć w górę lub w dół budując parkingi wielopoziomowe. Karanie za parkowanie musi być więc przemyślane. Tak więc parkujących nieuprawnionych na kopertach i parkujących bezmyślnie (zajmowanie dwóch miejsc w poprzek czy na ukos, zamiast jednego) powinno się karać bezwzględnie w pierwszej kolejności. Do tego nie potrzeba SM od czego jest w końcu ta drogówka? Ten sam problem co parkingów dotyczy też cmentarzy na których też coraz mniej miejsca- są to uroki cywilizacji.

Młody
Młody

Można powołać straż miejską aby ścigała kierowców za niewłaściwe parkowanie bo nie ma w mieście parkingów, a można było za pieniądze które poszły na jej wieloletnie utrzymanie wybudować w Olkuszu bezpłatne parkingi pozwalające na bezstresowe parkowanie mieszkańcom Olkusza. Ale to już kwestia inteligencji radnych i burmistrza – temat jest ciągle aktualny bo kolejne lata znowu upłyną …

7i68s
7i68s

Proponuję złożyć zamówienie w Warszawie u pani premier. Tam będzie dużo kandydatów którzy stracą pierdzi-podstawkę po jesiennych wyborach to chętnie przyjmą i taką olkuską.

baca
baca

A po co poszukiwać, może zlikwidować tych menadżerów od babć z pietruszką a kasę przekazać na policję.W nocy chuligaństwo się szerzy ale wtedy nasi „strażnicy teksasu” śpią śniąc o podwyżkach.Panie burmistrzu szkoda każdego grosza jest tyle potrzeb.

.......
.......

[quote name=”Kasia2″]Każdy tylko pisze o rozwiązaniu SM a ja przeciwnie… Mnie ta formacja pomogła jak miałam problem z sąsiadem. Dziękuję i Pozdrawiam :-)[/quote]
A może sąsiad miał problem z tobą albo masz problem sama ze sobą..

Kasia2
Kasia2

Każdy tylko pisze o rozwiązaniu SM a ja przeciwnie… Mnie ta formacja pomogła jak miałam problem z sąsiadem. Dziękuję i Pozdrawiam 🙂

realny doradca
realny doradca

Ciekaw jestem co to za czterech asów się zgłosiło do pierwszego „naboru”, żeby zrobić z siebie pośmiewisko? Heh śmiałkowie!
Panie Burmistrzu skończ Pan z tym raz a dobrze a zobaczy Pan jak wzrośnie pańskie poparcie. W tej kwestii akurat populizm w działaniu zadziała szalenie pozytywnie na pański wizerunek. Warto ich poświęcić dla dobra sprawy. No chyba, że Panu nie zależy i stagnacyjne odhaczykowanie ostatniej kadencji jest tylko formalnością.

skromny
skromny

Panie Burmistrzu nie rób Pan już żadnych naborów bo to i tak w przyszlości nie zda egzaminów. Rozwiąż Pan tą umundurowaną drużynę ZHP i adie. Ich wizerunek jest tak zszargany, że tu już nic nie można zrobić aby go polepszyc. Oni Panu i gminie tylko wstyd przynoszą.

ola
ola

[quote name=”PXT”]Żeby to jeszcze nic nie robili to pół biedy. Ale robią szkody. Wiem co mówię, bo jestem „odbiorcą” takiej szkody. Co prawda nie zrobili jej sami od siebie, ale bezmyślnie uczestniczyli w jej pogłębieniu chociaż mogli jej zapobiec. Co dla mnie skończyło się niepożądanym leczeniem i półtoraroczną rehabilitacją, takie rzeczy się pamięta do końca życia zwłaszcza, że nawet nie przeprosili.[/quote]

Nie przeprosili? Nie wierzę…przecież w wymaganiach na strażnika miejskiego pisze wyraźnie: „wysoką kulturę osobistą i życzliwość w kontaktach interpersonalnych” 😆
Widocznie jak to stwierdziła wysoka komisja: „nie posiadali odpowiednich predyspozycji do wykonywania pracy na określonym stanowisku”. 😀 😆

PXT
PXT

Żeby to jeszcze nic nie robili to pół biedy. Ale robią szkody. Wiem co mówię, bo jestem „odbiorcą” takiej szkody. Co prawda nie zrobili jej sami od siebie, ale bezmyślnie uczestniczyli w jej pogłębieniu chociaż mogli jej zapobiec. Co dla mnie skończyło się niepożądanym leczeniem i półtoraroczną rehabilitacją, takie rzeczy się pamięta do końca życia zwłaszcza, że nawet nie przeprosili.

ola
ola

Apel do Pana Burmistrza : STRAŻ MIEJSKĄ TRZEBA ZLIKWIDOWAĆ !!!
Jest po prostu niepotrzebna…Generuje tylko koszty !!!

leonidas
leonidas

[quote name=”nemo”][quote name=”leonidas”][quote name=”Nie możliwe”]Kto w Polsce mając 21 lat ma wyższe wykształcenie, 5 letni staż pracy i znajomość tego wszystkiego co jest zawarte w dokumentach naborowych. Kto to układał?. Chyba jakiś 21 latek z wyższym wykształceniem.[/quote]Jedno jest pewne Ty tej robot nie dostaniesz zacznij czytać dokładnie co piszą, gdzie jest napisane że ma mieć dokładnie 21 lat?[/quote]Leonidas ty nic z tego nie rozumiesz, bo pewnie pod tym nikiem ukrywasz się ty, jako wytwórca tych dokumentów naborowych. Panie burmistrzu pogoń pan tych myślicieli od naboru bo się tylko ośmieszają a to przecież pana urzędnicy.[/quote]Niestety tu sie mylisz nie ukrywam się… Czytaj więcej »

nota
nota

[quote name=”@”]Być może Panu Burmistrzowi już nie zależy na następnej kadencji, ale nie wierzę aby mu nie zależało na zachowaniu dobrego imienia i dobrej sławy na przyszłe pokolenia. Nie wierzę, aby mu nie zależało, aby o nim nie mówiono, kolejny psuj oderwany od rzeczywistości. Tak więc w intencji zachowania dobrego imienia pójdzie w ślady tych, którzy już poczynili ten odważny krok wymienionych w poprzednich postach likwidując tego czyraka jakim jest SM. W cieniu a raczej blasku tej decyzji nawet nie będą Panu pamiętali tych publicznych wystąpień, za którymi sam Pan Burmistrz nie przepada.[/quote] Widząc co robi jako burmistrz, na Piaśnika… Czytaj więcej »

@
@

Być może Panu Burmistrzowi już nie zależy na następnej kadencji, ale nie wierzę aby mu nie zależało na zachowaniu dobrego imienia i dobrej sławy na przyszłe pokolenia. Nie wierzę, aby mu nie zależało, aby o nim nie mówiono, kolejny psuj oderwany od rzeczywistości. Tak więc w intencji zachowania dobrego imienia pójdzie w ślady tych, którzy już poczynili ten odważny krok wymienionych w poprzednich postach likwidując tego czyraka jakim jest SM. W cieniu a raczej blasku tej decyzji nawet nie będą Panu pamiętali tych publicznych wystąpień, za którymi sam Pan Burmistrz nie przepada.

nemo
nemo

[quote name=”leonidas”][quote name=”Nie możliwe”]Kto w Polsce mając 21 lat ma wyższe wykształcenie, 5 letni staż pracy i znajomość tego wszystkiego co jest zawarte w dokumentach naborowych. Kto to układał?. Chyba jakiś 21 latek z wyższym wykształceniem.[/quote]
Jedno jest pewne Ty tej robot nie dostaniesz zacznij czytać dokładnie co piszą, gdzie jest napisane że ma mieć dokładnie 21 lat?[/quote]
Leonidas ty nic z tego nie rozumiesz, bo pewnie pod tym nikiem ukrywasz się ty, jako wytwórca tych dokumentów naborowych. Panie burmistrzu pogoń pan tych myślicieli od naboru bo się tylko ośmieszają a to przecież pana urzędnicy.

ola
ola

Apel do Pana Burmistrza : Straż miejską trzeba zlikwidować !!! Jest po prostu niepotrzebna…
Oni nic nie robią pożytecznego… lepiej te pieniądze przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego