paragraf-blacha

Policjanci z Komisariatu Policji w Kluczach organizują debatę społeczną na temat: „Społeczne przyzwolenie na popełnianie przestępstw i wykroczeń drogowych”. Debata odbędzie się 21 listopada 2014 roku o godz. 16.00 w świetlicy w Golczowicach. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PXT
PXT
9 lat temu

Czy jest duże przyzwolenie społeczne na prowadzenie roweru w stanie nietrzeźwym?
Pytam, bo nie miałem sposobności takiego przyzwolenia przetestować. Mam przetestowane tylko przyzwolenie policyjne, ale wystarczyła tylko obecność roweru, obecność alkoholu nie była konieczna.

irys
irys
9 lat temu
Odpowiedz do  PXT

Panie PXT
Sądzę, że powinien Pan zjawić się na tej debacie. Zawsze ma Pan tyle do powiedzenia w temacie rowerzystów i Policji.

PXT
PXT
9 lat temu
Odpowiedz do  irys

Gdyby się zdarzyła niewątpliwie się zjawię, ale tematu o rowerzystach w tym przypadku nie będę poruszał bo są tematy ważniejsze. Jeśli zaś chodzi o policjantów to burmistrz akurat nie ma na nich wpływu więc poruszanie tego tematu również mija się z celem. Co najwyżej można ostrzec przyszłego burmistrza, żeby wieczorami omijał z daleka wszelkie miejsca nie monitorowane i ciemne i nie wtrącał się w zdarzenia z udziałem funkcjonariuszy, bo to może grozić bynajmniej kalectwem a bycie burmistrzem może również tu nie mieć znaczenia jeśli trafi na tych co mają rozum w tym łbie co jest usytuowany bliżej kabury mającej bezpośredni wpływ na jego proces myślowy.