1

Czas nauki i zabawy w Przedszkolu nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego dobiegł końca w tym roku szkolnym dla najstarszych przedszkolaków: „Biedronek” i „Tropicieli”. Uroczystości z tej okazji otworzyła 22 czerwca belgijką grupa „Tropiciele”, a 23 czerwca polonezem grupa „Biedronki”.

Stworzone przez nauczycielki specjalnie na tę okazję scenariusze oddały charakter obu grup i wszystkich ich członków z osobna, pokazały efekty pracy i pozwoliły uroczyście podziękować za wszystko i pożegnać się odpowiednio ze wszystkimi zaangażowanymi w wychowanie i właściwy wszechstronny rozwój przedszkolaków. Były łezki żalu (u dorosłych) i radość z powodu rozpoczętego lata i wakacji (u dzieci), a także duma związana z otrzymanymi od dzieci medalami – u tatusiów w grupie „Tropiciele”, gdyż grupa ta połączyła uroczystość pożegnania przedszkola z Dniem Taty.

 

2

Każda „Biedronka” i każdy „Tropiciel” otrzymali na pożegnanie piękny pamiątkowy album ze zdjęciami, który kiedyś z pewnością przywoła uśmiech i sentymentalne ciepło wokół serca wraz z najpiękniejszymi wspomnieniami ukochanego przedszkola…

Przedszkole nr 3 (Anna Kaziród)

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

3

4

5

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze