kronika policyjna

Wybita szyba w samochodzie
10 marca w Olkuszu przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego nieustalony do chwili obecnej sprawca wybił szybę w audi A6. Właściciel samochodu poniósł straty w wysokości 1000 zł. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności od trzech miesięcy do pięciu lat.

Kradzież pieniędzy w sklepie

Policjanci pracują nad ustaleniem sprawcy kradzieży, do której doszło 11 marca br. roku w Bukownie na ul. Wojska Polskiego. Nieznana kobieta wykorzystując nieuwagę sprzedawczyni ukradła z kasy 600 złotych. Trwa dochodzenie w tej sprawie.

Włamanie do kiosku
13 marca br. nieustalony do chwili obecnej sprawca włamał się do kiosku przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego, z którego ukradł wyroby tytoniowe o wartości ok. 1000 zł. Sprawa w toku.

Włamanie z kradzieżą
17 marca w Olkuszu przy ul. Rabsztyńskiej, nieznany sprawca wybił szybę w samochodzie marki alfa romeo i ukradł z niej nawigację. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności o roku do nawet dziesięciu lat. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Usiłowanie włamania do samochodu
Mieszkaniec Olewina zawiadomił Policję o usiłowaniu kradzieży z włamaniem do jego samochodu, który stał zaparkowany na jego posesji. Zdarzenie miało miejsce w nocy 17/18 marca br. Włamywacz uszkodził zamek w drzwiach bmw. Straty wyniosły ok. 120 zł.

Kradzieże na targowisku w Wolbromiu
18 marca funkcjonariusze z Wolbromia odnotowali dwie kradzieże na targowisku. Poszkodowani stracili pieniądze, karty bankomatowe oraz dokumenty. Mieszkance Klucz skradziono 440 zł, a krakowiance 200 zł.

Trwa ustalanie sprawcy kradzieży bmw
Również 18 marca z parkingu przy ul. Wyzwolenia w Bolesławiu, zniknęło bmw coupe. Straty w wysokości 60 tys. zł poniósł mieszkaniec miejscowości Czarże. Sprawcy grozi odpowiedzialność karna z art. 279 kodeksu karnego. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności od roku do dziesięciu lat.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze