kronika policyjna

Zatrzymany przez Policję 34-latek uprawiał konopię indyjską na strychu
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu zatrzymali 34- latka podejrzanego o uprawę i posiadanie środków narkotycznych w postaci marihuany. W trakcie czynności zabezpieczono 10 sadzonek oraz 5,9 grama suszu roślinnego.

Olkuscy kryminalni na podstawie posiadanej informacji, w dniu 16 września br. dokonali zatrzymania 34- letniego mieszkańca Bukowna. Mężczyzna w trakcie przeprowadzonych czynności wydał policjantom dwie rośliny konopi. Podczas przeszukania na strychu mieszkania, funkcjonariusze ujawnili dodatkowo siedem sztuk roślin konopi, które były posadzone w doniczkach. Ponadto w ogrodzie zabezpieczono również krzak tej samej rośliny. Wyżej wymieniony mieszkaniec Bukowna w domu posiadał środki odurzające w postaci marihuany. 34-latek usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zgodnie z kodeksem karnym posiadanie narkotyków, jak i ich uprawa zagrożone są karą pozbawienia wolności do lat 3.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lukasz
Lukasz
7 lat temu

Pogratulowac! Sukces wielki! Szkodliwosc spoleczna czynu wrecz niewymierna! Wstyd dla policji! Pochwalcie sie czyms konkretnym jak odzyskane samochody, rowery itp.

PXT
PXT
7 lat temu

Te „sukcesy” mundurowych ciągle kręcą się wokół tych nieszczęsnych listków konopnych.
A gdzie inne sukcesy? Gdzie odzyskane ukradzione auta? Gdzie zatrzymani wandale niszczący wspólne mienie? Gdzie zatrzymani na rozboju i złodziejstwach? Jeeeest! A kto?
A na rowerze ktoś po piwie, na ławeczce parkowej jacyś trunkowi a co z poważną resztą o której wspomniałem? Umorzone? Aha.

pavv
pavv
7 lat temu

Gdyby Bóg chciał to maruhaina by nie istniała, ale z jakiegoś zapewne ważnego powodu tak się nie stało.

DZIEKUJEMY
DZIEKUJEMY
7 lat temu

NASZEJ PANI POSEŁ GĄDEK NASZEJ PANI DOKTOR PANU BURMISTRZOWI WOLBROMIA I RADNEMU Z KĄPIEL za trud i waszą prace. na rzecz drogi Kapielskiej, NASZA LEKARKA PANI DOKTÓR Gadek w WIGILIE ZAMIAST zasiadac do wigilijnego stołu wezwana na wizyte domową przyjeżdża i jak najlepiej potrafi pomaga ojcu , PANI DOKTOR ja i ojciec staruszek dziekujemy TOBIE bardzo , Mam nadzieje ze na 11listopada przywioze go do Wolbromia NOWĄ DROGA na uroczystości Swięta Niepodległości i stanie w swoim szeregu jako żołnierz A,K i sam osobiście Wam podziękuje.