kronika policyjna

Olkusz. Kradzież tablicy rejestracyjnej
Pod koniec ubiegłego tygodnia z samochodu osobowego marki honda skradziono tablicę rejestracyjną. Samochód zaparkowany był na ulicy Legionów Polskich w Olkuszu. Sprawą zajmują się policjanci z komendy w Olkuszu.

Olkusz. Kradzież telefonu komórkowego
Policjanci z komendy przyjęli zawiadomienie o kradzieży telefonu komórkowego marki Sony Xperia E5. Właściciel telefonu straty wycenił na kwotę ponad 900 złotych. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Rabsztyn. Przywłaszczenie torebki
Mieszkanka Zawiercia powiadomiła policję, że nieustalony do chwili obecnej sprawca, w restauracji w Rabsztynie przywłaszczył jej torebkę, w której znajdował się portfel z dokumentami oraz telefon komórkowy. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z komendy w Olkuszu.

Olkusz. Kradzież dokumentów i pieniędzy
W jednym z olkuskich lokali skradziono dokumenty, kartę bankomatową oraz pieniądze. Do zdarzenia doszło 20 listopada. Policjanci pracują nad tą sprawą.

Komunikat:
W okresie od 27 do 30 października 2016 roku uszkodzono mercedesa. Do zdarzenia doszło na ulicy Hardego w Olkuszu. Osoby posiadające informacje na temat tego zdarzenia lub sprawcy uszkodzenia, proszone są o kontakt telefoniczny z prowadzącym sprawę policjantem nr 32-6478 237 lub 997.

8
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
8 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
to prawdaStasiekZNAK DROGOWY007 zgłoś się... Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
P X T
P X T

[quote name=”Stasiek”]Zostawcie Policję w Powiecie Olkuskim i KPP w spokoju bo Was pilnują 24 godziny na dobę za marne grosze,a przy tym tracą bezcenne zdrowie oraz najlepsze swoje lata.[/quote]A kto im nie da zająć się tym co autentycznie kochają? Skoro się zajmują tym a nie innym to znaczy, że nie przeszkadzają nawet te marne grosze, bo miłość do tego zajęcia jest większa.A z tym traceniem zdrowia, to statystycznie więcej go tracą ci co mają z nimi styczność mimo woli. Wiem to z autopsji bo straciłem zdrowie w wyniku tzw przymusu bezpośredniego, zastosowanego rzecz jasna za sprawą przekroczonych uprawnień. Nawet nikt… Czytaj więcej »

to prawda
to prawda

zarobki marniutkie ma policja a w stresie cały czas muszą pracowac.Widzę jak nachlanych kierowców doprowadzaja itd ja wam szczerze współczuje, Pozdrawia wiatrerek

Stasiek
Stasiek

Zostawcie Policję w Powiecie Olkuskim i KPP w spokoju bo Was pilnują 24 godziny na dobę za marne grosze,a przy tym tracą bezcenne zdrowie oraz najlepsze swoje lata.

ZNAK DROGOWY
ZNAK DROGOWY

WOLBROMIU stoi centralnie na poboczu za grubym drzewem,Jadąc od biedronki ulicą w kierunku Zwirki iWigury przy dworcu PKS,Zawróciłam jadę wolno i szukam patrzę i oczom nie dowierzam ,Geniusze wolbromskie czy powiatowe stawiają tak znaki drogowe ,Kierowco szukaj znaku za okrągłym drzewem,

007 zgłoś się
007 zgłoś się

5 spraw i w żadnej nie wykryty sprawca? coś kiepską mają skuteczność panowie 😆
aaa….sorry…złapali tego nieudacznika który włamywał się po raz dziesiąty do tych samych sklepów śrubokrętem…ale jego to nawet moja babcia by złapała… 😀
Łatwo było przewidzieć że skoro w centrum się włamywał 5 razy to i szóstym razem spróbuje – wystarczyło zaczaić się w krzakach i poczekać na niego 😆 😀

...
...

„Sprawą zajmują się policjanci z komendy w Olkuszu.”” Policjanci pracują nad tą sprawą.”” Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z komendy w Olkuszu.”
Ale chopoki zapracowane, a mówią że to nieroby, trzeba by zaapelować żeby tak ludziska nie mówili, bo to pomówienie normalnie jest w morde jeża.

P X T
P X T

[quote name=”pavv”]LUDZISKA! Kupcie 4-ry wkręty i przykręćcie tablice, a nie wkładajcie je w te badziewne ramki które na mrozie same z siebie pękają![/quote]
Niech pękają, niech wylatają same, za to statystyki zdarzeń rosną, się dzieje- jest o czym pisać w kronikach, więc policja o śruby nie apeluje w przeciwieństwie do osamotnionego w apelach kolegi. Pozdrawiam Cię Pavv. 😉

pavv
pavv

LUDZISKA! Kupcie 4-ry wkręty i przykręćcie tablice, a nie wkładajcie je w te badziewne ramki które na mrozie same z siebie pękają!