kronika policyjna

Olkusz. Wypadek drogowy z pieszą
7 lipca br. około godziny 8.25 w Olkuszu, kierujący oplem potrącił 48-letnią olkuszankę. Ranna kobieta trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Rabsztyńskiej z ulicą Astrów. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem wyjeżdżając z centrum handlowego w kierunku ul. Astrów, potrącił przechodzącą przez jezdnię pieszą. Ranna 48-latka została przewieziona do szpitala w Olkuszu. Na miejscu technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. Policja ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Olkusz. Skradziono forda fiestę
W nocy z 5 na 6 lipca 2017 roku skradziono forda fiestę. Samochód znajdował się na parkingu osiedlowym przy ulicy Reja w Olkuszu. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z komendy.

Wolbrom. Kradzież dokumentów
6 lipca br. na ulicy Targowej w Wolbromiu, nieustalony na chwilę obecną sprawca ukradł z samochodu osobowego marki Opel Frontera dokumenty, które w aucie pozostawił właściciel. Nad sprawą pracują policjanci z komisariatu w Wolbromiu.

Olkusz. Skradziono telefon komórkowy
Mieszkanka Olkusza straciła telefon komórkowy marki LG K10 o wartości około 700 złotych. Kradzież miała miejsce z 8 na 9 lipca 2017 roku w jednym z olkuskich lokali. Złodziej wykorzystał nieuwagę kobiety i z pozostawionej przez nią torebki ukradł telefon komórkowy. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

Troks. Pożar domu jednorodzinnego
Pożar wybuchł 8 lipca br. około godziny 9 w jednym z domów jednorodzinnych w Troksie. W budynku, w którym doszło do pożaru częściowemu spaleniu uległo poszycie dachowe i poddasze. Mężczyzna w wieku 30 lat z oparzeniami nóg oraz ręki został zabrany do szpitala w Olkuszu. Jak wstępnie ustalono prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. W akcji ratowniczej brały udział 3 zastępy Straży Pożarnej, Zespół Ratowniczy oraz Policja.

Olkusz. Skradziono portfel
Mieszkaniec Olkusza powiadomił Policję, o kradzieży portfela, w którym znajdował się dowód osobisty oraz pieniądze. Do kradzieży doszło 11 lipca br. w autobusie miejskim w Olkuszu. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z komendy w Olkuszu.

Olkusz. Uszkodzono samochód osobowy
Policjanci z komendy zajmują się sprawą uszkodzenia samochodu marki Opel. Do zdarzenia doszło na parkingu osiedlowym przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Olkuszu. Nieustalony na chwilę obecną sprawca zarysował lakier w tym pojeździe. Właściciel straty oszacował na kwotę około 4 tysięcy złotych.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o