kronika policyjna

Włamywacze zatrzymani
Kryminalni z Olkusza zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w nocy 14 listopada 2015 roku próbowali włamać się do sklepu spożywczego w Olkuszu. Nie zdołali wejść do środka, ponieważ włączył się alarm. Za usiłowanie włamania usłyszeli już zarzuty.

Policjanci pracowali nad sprawą dotyczącą usiłowania włamania do Żabki” przy al. 1000-Lecia w Olkuszu. Ich ustalenia doprowadziły do zatrzymania dwóch braci przebywających na terenie naszego powiatu. Kryminalni ustalili, że mężczyźni na swoim koncie mają nie tylko to jedno włamanie. Bracia mają bowiem związek z szeregiem innych przestępstw przeciwko mieniu, które miały miejsce na przestrzeni ostatnich miesięcy. Nie jest również wykluczone, że w złodziejski proceder zamieszany jest jeszcze jeden mężczyzna. Sprawa jest rozwojowa i wkrótce mężczyźni mogą usłyszeć kolejne zarzuty za kradzieże i kradzieże z włamaniami. Za te przestępstwa może im grozić nawet do 10 lat pobawienia wolności. W przeszłości obaj bracia byli karani za przestępstwa przeciwko mieniu.

Zderzenie osobówki z samochodem dostawczym
17–letnia mieszkanka Zarzecza została ranna w wypadku drogowym, do którego doszło 24 listopada 2015 roku. Około godz. 13:30 na drodze wojewódzkiej 783 w Olkuszu kierujący dostawczym fiatem ducato zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z BMW. Pasażerka BMW w związku z doznanymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Olkuszu. Obaj kierujący byli trzeźwi. Wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia zajmuje się olkuska policja.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze